Prijava

da nije sns uzo aerodrom imali bi verovatno i taj let uz mnoge druge rajanerove.

A i jebemu mater, pa ako si gužve godinama, proširite granicu. Kao da je neka investicija, 10 kontejnera i 30 radnika.

Guzve na putevima.

Thilmo bi 30 uhljeba da se angažuje još, goni ih u kurac, ne mozes ih se kutarisat kasnije, tu ce penziju docekati setkajuci se po granici

Cudi me da srbija nema nekih pun kurac letova za grcku kad tamo ljetuje doosta srba.

Isto kao kad mi ne bi imali jeftine letove za istanbul i antaliju pa to bi bio haos

Sutra idem u nesebar, mora neko da nam čuva i leđa na istoku
E to je parada sirotiljske spike

Btw jel bio neko tamo relativno skoro i kakoe tamo nisam nikad bio u bg

Bugari nas mrze. Nesebar i suncev breg su vrh za alkoholisanje i kurvanje. Jeftino. More je kobajagi more, bugarska bara.

Nisam bio ohoho odavno. Al idu ljudi, Nis je bugarski.

Pliduuu
Cudi me da srbija nema nekih pun kurac letova za grcku kad tamo ljetuje doosta srba.

Зато што је људима милије да се труцкају у аутобусима 20 сати него да плате мало више и да буду тамо за 2 сата....

ima iz beograda, sve je otuda.

sto rekoh, da se niski aerodrom organski razvijao, imao bi rajaner sezonske letove odatle dokle hoces, i to ne skupe. bilo bi jeftinije nego kolima da se ide na kraju.
to na zalost nije bilo moguce zbog ugovora sa aerodromom beograd, koji ne dozvoljava konkurenciju, i nekako je potpuno legalan, verovatno zato sto nismo u eu.

jebes me ako me ova letovanja po evropi odavde, iz bazela (italija, spanija, ostrva) ne kostaju manje letovi nego vama sto su autobusi do dole.

Ма е, има и чартера преко агенција исто, ал' и даље брдо људи бира овако да иде, онај парадајз туризам фазон, само да је што јефтиније....

Pa realno, to je najjača stvar. Avion, pa kad dođeš na odredište rent a car.

Ovo se i rimuje, znači nema greške lol

Jel zna neko sa ovog ukletog sajta šta je 'kompanija, meso i boranija'. Kao deca igrali smo se ovde u Bor ali kad god sam spomenuo to nekom ko nije odavde bio sam gledan belo.

Kakva je to igra Smo?