Prijava

Brate na primer kad se igrao fudbal ili basket to nam je služilo da se podelimo u ekipe, kao neka zamena za par nepar ili papir kamen makaze. Stanu trojica, ispruže dlanove jedne ruke, i krenu da pevuše 'kompanija meso i boraniJA', i dok pevaju obrću dlanove gore dole. Ako kad se ispeva poslednji slog tvoj dlan bude okrenut nadole a dlanovi ove druge dvojice nagore, ti 'ispadaš' i ulazi sledeći posle tebe. Ako svima budu dlanovi na istu stranu onda se igra opet, dok jedan ne ispadne. Prva trojica ili petorica, ili koliko već treba za jednu ekipu, koji ispadnu, su prva ekipa, ovi ostali druga. Nikad se nisam zapitao odakle nam to koj kurac, zašto baš te reči, kako je to sve nastalo. Kao da smo svi instinktivno znali šta treba da se radi.

u jbt, to neke vlaske magije

Prvi put čujem, nešto regionalno da ne kažem lokalno

Edit- mi smo to "zivkanje" zvali, isti princip
U fazonu, aj se zivkamo onda ako već ne možemo da se podelimo

је л има негде да се одгледа пеђа д бој иѕнајми звезду некако негде плссс и зашто не :((

Ko u 2022 pravi lajk/hejt naloge, pa ga jadni Prof mora bananirati?

niko, vidiš da su ove dve najnovije banane na nalozima koji nisu aktivni već godinama. došao čovek u 12 sati pred spavanje i odlučio: "e saću da se ulogujem i da pobanujem neke tamo naloge čijih se šifri vlasnici uopšte ne sećaju."

Može li neko naći sliku koju je Pomazimo konje Zvonka Bogdana objavio, pekara, radnica u mislima govori djeci na školskom odmoru "govna mala"

Tu ne mogu ali tvoju golu iz kupatila kad si ugurao muda i kurac izmedju nogu i slikao se kao da imas picku mozda i imam negde jer je top 10 slika ikada
Pozdrav Mesa brate moj

Tu ne mogu ali tvoju golu iz kupatila kad si ugurao muda i kurac izmedju nogu i slikao se kao da imas picku mozda i imam negde jer je top 10 slika ikada

Hahahahhh molim?????

ne možeš samo reći to i ne podeliti, daj deje go?

Istina je secam se te slike haha

Бохор
Tu ne mogu ali tvoju golu iz kupatila kad si ugurao muda i kurac izmedju nogu i slikao se kao da imas picku mozda i imam negde jer je top 10 slika ikada
Pozdrav Mesa brate moj

Ali iste milisekunde mi se stvorila ta slika sa sve detaljima kupatila.

Ima i neki spirirualni naboj ta slika, njegova poza zrači.

hahhaha definitivno slika koja ostaje u pamcenju dugo

moj tata nosi sportske patike i sportske carape