Prijava

Kad se ostane bez ikakvog materijala, u potpunoj izolaciji od svih vrsta vizuelnih nadrzaja, prelazimo na staru dobru praiskonsku metodu - maštarenje

Jel pusi neko duvan
Virdzinija mi nekako krdza kao da bila bolja pre par godina, probao sam pueblo 30gr onako zuckasto pakovanje znam da ima vise modela taj je prejak i suv previse, mek baren plavi nije nesto nekad sam braonkasti koristio da li je imao neku aromu nisam siguran ali mislim da jeste neku minilanu i taj mi je bio ok koliko se secam nije nesto prejak i to. Laki normalno krdza kao na pijaci. Nemam kod mene u ponudi jos mnogo duvana ovak braon mek baren npr, njega cu kupiti sigurno kad naletim negde i ne znam sta mi jos ostaje, da kamelija i nju sam probao ne secam se tacno al nije nesto specijalno ok kad se tek otvori al isto je jaka

Dok sam pusio ponekad drum svetloplavi mi se najvise svideo. Al to je zato sto i kad sam pusio bilo retko, nedeljno da me prodje volja, pa mi odgovarao neki sto nije preterano ljut i jak.

Pogledah u ostavi i dalje imam skoro celo izlapelo pakovanje, mislim da stoji tu bar 3-4 god

Бергас прешао на дуван, ок

nije, može i duvan i ono drugo istovremeno.

Kelte jel izlaziš na referendum?

Grejem se na struju u stanu gde živim i u apartmanu koji izdajem.

E sad me hvata mala panika ako budu restrikcije, a biće ih sigurno. Već su počeli pod izgovorom "rad na mreži".

Zanima me je l' neko koristio te bešumne agregate, ili neke grejalice na plin? Ako ima neka mini na plin, da se premosti tih par sati ako bude falilo struje

Ovo deluje kao pun pogodak, i greje i šporet je.

sta se cimate bre, to ce samo u zapadnoj evropi da iskljucuju struju, a posebno u svajcarskoj meni.
vama je banja.

citate li srpske vesti ili ne?

Ovo.šaljem.telegramom.Hrane.nema.Struje.nema.Vode.nema.Pomagajte.braćo.

upakujem ti koji megabajt pa pošaljem.

ххааххаха не сери да су се људи усрали ко пичке да ће да нам УГАСЕ СТРУЈУ па ово је већа лаж од оне да нема довољно хранеее кме кме

Šanse da nemamo struju ove zime su 99.99999999%

па ништа онда ћемо ваљда, умрети?!
имаћемо струју сечем курац ако не будемо имали мсм не знам за ове у београду сад они највише троше СИГ ал њих ко јебе бар неће моћи да смарају са твитери итд

Ko nije kupio agregat taj se zajebo

Necemo umreti, naravno, ali ce mrzne guzicka. Brt, bile bi restrikcije i da je u Evropi med i mleko, jer su kopali mokar ugalj, eps je demoliran