Prijava

НАЦИСТИ НАЦИСТИ НАЦИСТИ!

I sad ja treba da svedem na minimum potrošnju jer jebeni grčić ujebo najjaču privrednu granu srbije

Noice

Pa zivis u diktaturi, nije da imas izbor

Ne lozite se da cemo imati nestasice struje, podize se frka da bi nas spasio predsednik da kaze eto bilo vam je toplo ipak

Daj Boze, gambi, al bojim se da su potpuno nesposobni

Jel vadio ikad iko od vas nalaz dht-a, cisto da uporedimo

Jesam ja negde prije, bio nesto tipa 1015, sto je malo preko granice

maestro tebra, postajemo polagano gerijatrija, al dal si realan da
pocnemo da poredimo laboratorijske nalaze jebeno na kraju?

Trigliceridi mi skočili, bemmumiša, moraću se pripaziti opet

Ne gledaj na mene ja sam hipohondar.

Ja imam 800 pg/ml, referentne vrednosti 350-1350. Pre svega za sve daju neku debilnu mernu jedinicu, u svetu uglavnom koriste nege druge. Druga stvar kod nas je nenormalan raspon ovih vrednosti, valjda da bi se sto manje ljudi lecilo da rasterete zdravstvo. Nasao sam na internetu da je zapravo so 990 normalno. I dalje mislim da mi je dht previsok, obican i slobodni testosteron su mi normalaniji

sta je problem, ne kapiram, imas manjak testosterona?

ili si normalan ako je 800 a treba od 350-1350 pa se hvalis?

ne kapiram?

Normalan je kobajagi a ustvari dovoljno visok da gubim kosu. Mada nekad ni to nema veze, ako je glava osetljiva na dht kosa opada i pri normalnom nivou dht-a. Takodje ne znamo koliko dhta bleji na glavi kod svakog od nas kao pojedinca. Normalni su mi svi nalazi, radio sam ih mnogo i za sve zivo

gubim kosu

Ne znam kako stojis finansijski, al ako mozes da izdvojis nekih 500e, odradi onaj trihotest, tu ti uzmu DNK uzorak, posalju na analizu, i onda ti sastave tretman specifican za tebe bas, za oporavak kose. Nisam licno radio pa ne mogu da garantujem 100%, al bi trebalo da je pouzdano, i ne moras istrazivati do cega je onda

Frka ti je pobro
Zbog gubitka kose

Sta ima da mu bude frka,nije to strasno,samo pusti bradu i sve je full.

Jedino sto moze zaustaviti celavost je finasterid, sto ne bih pio u zivotu. Ovaj trihotest mislim da je prevara, kosa opada prirodno, zbog genetike, dht-a i ostalih faktora. Nije bas sad da ces uraditi trihotest i na njemu otkriti da ako pojedes jaja od petla cverglana tvoja ce kosa ponovo izrasti. Verovatno cu u narednih par godina presaditi kosu, ali to opet ne resava problem, jer necu da pijem finasterid pa mogu da nastavim sa gubitkom kose na temenu a da presadjeni zalisci ostanu da bleje

Jedino sto ne mozes biti zbog celavosti je feminizirani lik sa tik toka sto vodi racuna o svojoj kosi vise nego zene a to su tinejdzeri uglavnom,ovako te boli kurac.

Kupio si Audi, opušteno.
Sad navataš neku solidnu dok si u killing spreeju, napumpaš, oženiš, dobiješ dete, zaboraviš na problem s kosom

Nije bas sad da ces uraditi trihotest i na njemu otkriti da ako pojedes jaja od petla cverglana tvoja ce kosa ponovo izrasti

Nece jaja od cverglana, al nisu kod svakog isti uzroci, ne odgovara svako na iste doze itd, imas ovde kraci spisak supstanci za potencijalnu terapiju (finasterid je samo jedna od njih i nije za svakoga), pa iz toga jos milijardu recepata za svakog pojedinacno

https://haircenter.rs/wp-content/uploads/2019/10/4ssa.png

Ugl mozes istrazivati ako budes htio, ako ne, onda sto hotul kaze pustis bradu, obrijes glavu i gotovo

Valjda minoksidil tako nesto, mazes se tim nekim sranjima izrastu ti dlake iz oka jebenog a ne na glavi

Nego to posumljavanje glave djeluje kao tinejdzerski brkovi kasnije, nego brate kad ti krene opadati kosa lagano obriješ glavu, carrera cvike, diesel bomberka i bmw x5