Prijava

Gličevi su u vidu debele linije (par cm) po širini ekrana u celoj horizontali, više su crno beli i pojavljivali su se isto negde na sredini ekrana. Monitor već ima dve vertikalne linije sa leve strane godinama, do sad nije pravio probleme. I što je zbunjujuće sad ih nema.

Graficka ti polako ali sigurno odlazi u kurac.

Hvala na pomoći ljudi, čudno mi je što je sad sve u redu a sinoć su blicali gličevi.
Nego, ako crkne integrisana je l bi ubacivanje grafičke rešilo problem ili integrisana nosi i matičnu sa sobom na onaj svet?

zavisi na šta ti komp liči. turiš jaču, ne valja napojna. zameniš napojnu, treba novi fen. zameniš njega, opet neki problem. znam iz iskustva, koristio sam dell optiplex 760 sff sa integrisanom godinama.

Pa, za 2022. je slab. 4gb rama, procesor intel e5300, hard disk, napajanje isto neko matoro.

Dobra stvar od kako mi je crkla grafička je što sam prestao da igram igrice.

Yes but can it run crysis?

N A P O J N U
A
P
O
J
N
U

Kako se zove kinta koju mesni narezak dobije od zadovoljne musterije kojoj je na limundu prodao parce hardvera?
Napojnica
hahahahahahahaha

Yes but can it run crysis?

Pa može al kad bi ubacio neku grafiku, ovako je potato i to proklijali, samo što nove komponente nisu pustile pelcer iz njega.

N A P O J N U

Iskreno guglao sam da bi naučio da je to na ljepom našem hrvatskom.

Ispričavam se ali to ste ukrali iz hrvatskog jezika

Jebem ti čaj od nane

I od majčine dušice