Prijava

Slavko il su ga izbrisali il je neki bag kod mene je sve normalno al nisi jedini koji se žali činmise da se i fatal žalio na sličan problem

Па немогуће да су га обрисали, постер је генијалан! :)
Ал' нема везе, направио сам копију.

daj ako je neko u kontaktu sa branislavom neka ga cimne da dodje na vuku

Jel zna neko kolko dođu persijski mačići da se kupe putem novčanih sredstava? Il još bolje, ako neko slučajno ima a ne treba mu, pa da mi baci na fleš, aplouduje neđe il pokloni na ruke?

Kliknes na datum posta (npr, pre 3 minuta) i to se doda u address bar gore. Onda takav link samo kopiras u post.

Aj poslaću ti ja mače na mejl, daj adresu.

To može da se klikne? A wholeeeee neeewwww woooorrrlddddddd... Hvala.

@električar
Može. Podeli ga na partove, pa ću ga mauntujem kad skinem. Hvala!! Čuvaću ga paziću ga i zvaću ga Hitler!

http://img-fotki.yandex.ru/get/5210/yaipkins.b4/0_54376_f1f15827_XXL.jpg
Мож' неко да нађе снимак овога?
Али само то, не нека срања од пола сата, к'о што сам ја виђао.

Imaš ovo u neku epizodu Saut parka, a epizoda Saut parka traje dvades i nešto minuta, jesi na to mislio? :)

Jel zna neko neki program da mogu da se kucaju bubnjevi i exportuju u midi ili wav? Imam jedan, ali je trial i ne mogu da nađem krek nikako.

Хахаха, не, Месјо, не знам за ту епизоду.лолол
Само ми треба снимак кад се запали, док гори, и леш. Мислим, не треба ми, ал' хоћу да видим. :)

Чаче, знам једног лика ако ти треба крек.

Edi, ne postoji snimak. Slika je iz rata u Vijetnamu.
http://acidcow.com/pics/10367-vietnam-war-100-pics.html

EDIT: Vid' postoji. :)

Znate neki vic o fejzbuku?

Stefane ovo je neki budista kolko sam ja upućen i kolko sam dalje upućen on se sam zapalio, protestvovao čovek, student bio neki, sve ti je jasno.

То је то, фала Џело. :)

EDIT: Vid' postoji. :)

Хахахах