Разноразно питање

  1. Vi u Rsu bar imate one socijala letove, ono fazon bl - milano za 13 eura, tako nesto lovi i idi

  2. jebo bus, to je za sirotinju, kolima se vozim.

  3. pa to ti 200-300km razlike od monaka sta jedes govna

  4. ista distanca bukv

  5. el se bavio ko kalinjingradom tamo sig votku prave kod kuce i jedu pacove (sirove)

  6. Mislis Königsberg

  7. pliduu ovi rujani i svabe nesto ko prabosnjani i prasrbi kakva koincidencija

  8. Jeftinije (i čak brže) će ti ispadne do Niša da dodješ, pa imaš za relativno male pare do Stokholma avion, a odatle cepaju trajekti stalno za ove baltičke države.

  9. Ne znam dal mu je isplatljivije do niša brate, niš je iz bosne predaleko, išao sam dva tri puta različitim rutama, daleko u pm, prije do budimpešte dođem. Tipa njemu iz trebinja bi trebalo 8-9 sati

  10. Ja da znam da ima iz Budimpešte avion za Stokholm, poslao bih ga tamo :)
    Kako god okreneš, opet mu dodje bliže nego autom da ide (ili još grdje busom)

"Na jednom od omiljenih sajtova za duhovite, vukajlija.com, stanoviti „Ludi Cak" nedavno je napisao: Ultra, to je TV kanal za degenerisanje dece. Jedino što valja na njemu je emisija o automobilizmu „Top gir" koju vode Džeremi Klarkson, Ričard Hemond i Džejms Mej, trojica najvećih likova i hejtera na britanskoj televiziji posle Sajmona Kauela. Takođe, tu je i njihov „tamed racing driver" - The Stig..."

Press | 09. Decembar 2010.