Разноразно питање

  1. Jel ima jos neko problema sa fajerfoksom zadnjih meseci ili se samo ja tripujem?
    Zabada se povremeno, nekad stranice ucitava duze vreme pa na kraju ne ucita, yt klipovi seckaju ponekad i slicno.

  2. Đango
    teško da je on vređao, možda nešto izvučeno iz konteksta.
    možda grešim ipak.

    dok su svi na cetu govorili kako je sticko autoritet i vlast, on je rekao da je stiicko njegov kurac.
    jebiga nije bilo pametno s obzirom da je ovaj snajperisao.

  3. Jel ima jos neko problema sa fajerfoksom zadnjih meseci ili se samo ja tripujem?
    Zabada se povremeno, nekad stranice ucitava duze vreme pa na kraju ne ucita, yt klipovi seckaju ponekad i slicno.

    Ја сам им'о неких проблема, избрис'о је скроз и отиш'о с другим буразером да скинем најновији Фајерфокс, скин'о, инсталир'о и онда инсталир'о и нови Флеш плејер. Сад ради добро. Мада ће вероватно опет да јебе за који месец, тако је ваљда с тим Фајерфоксом, не дограђује се сам, па брзо закржља ил' не знам ни ја који курац.

  4. Koristim fajerfoks na linuksu gde su apdejtovi skoro svakodnevno.
    Nista...
    Prelazim na hrom ili operu. Jebo ti ovo

  5. Nash Bridges

    Jel ima jos neko problema sa fajerfoksom zadnjih meseci ili se samo ja tripujem?
    Zabada se povremeno, nekad stranice ucitava duze vreme pa na kraju ne ucita, yt klipovi seckaju ponekad i slicno.

    +1
    Verzija Firefox-a je 14.01, komp je strava i svakodnevno se čisti, net je superbrz, Win7 licencirani...a zabada isto kao što si ti opisao.
    Do Firefox-a 100%....

  6. Meni se isto to dešava i sa Chrome-om i sa Mozillom..

  7. Мени шљака мозила ко бесна, уме да забоде ако ми је скрол на фејсбуку баш дугачак, на пример ако га не гасим цео дан па ми све то буде на зиду или ако скролујем на тамблеру, а то је пар стотина слика у једном табу ако не и више. Она забоде лома ал иначе шљака савршено.

  8. Uninstall pa opet instalirajte. To je meni pomogalo.

  9. Verzija Firefox-a je 14.01, komp je strava

    Bas isto samo sto net nije bas super brz al je brz i os nije win nego linux

    Moracemo na gej hrom da se presaltamo.

  10. Ne, njegov dupli je Mirk0.

  11. Mnogo dobra drugarica mi dolazi gajbi večeras na rakiju i ksnu. Nikada za dve godine druženja nismo bili sami ni minut, a iznad Mirijeva trepti vazduh od seksualnog naboja kojim je bio ispunjen razgovor dogovora. Pitanje je - Da li da pokušam nešto i da li će to da uništi prijateljstvo? A i oženjen sam, mada sad to nije prioritetno... Oću sex sa njom a hoću i da me ne odbije (malo verovatno ;) ) a i hoću da posle ostane sve isto. Šta da radim? Pomagajte drugovi/gospodo!

  12. auuu brate. dilema jebiga, ako se bas jebe za zenu ti onda navali, sta da ti kazem...

  13. http://www.youtube.com/watch?v=n5i4vHsF00U
    http://www.youtube.com/watch?v=22jSIFkAjO4

    Резиме, фак хр џентли кучко невјерна... лллолололо

  14. auuu brate. dilema jebiga, ako se bas jebe za zenu ti onda navali, sta da ti kazem...

    to nije prioritetno

    brine me naš odnos (s drugaricom) posle ove noći. Tu mi baš nije sve jasno, ne mogu da kažem da sam imao sličnu situaciju, obično sam drugarice gledao kao sestre, ali stvarno, ali ova je tako, tako... neka patišpanj reč. Plus što je iz neke priče, drugačije, celo to društvo bi se raspalo ako nešto zajebem...

  15. obično sam drugarice gledao kao sestre,

    ma udri mu po incestu! lolo
    ja se ne bi brinuo, moj ti je savjet d'udaris odma!

  16. А шта би могао да зајебеш? Ако оћеш јебања разјасни ствари пре тога, значи сазнај шта она оће. Можда оће да те зајебе да и њу ожениш или тако нешто и онда ти је опремиш и она те после уцењује да ће да каже жени, па алиментације па нова свадба па ово па оно... Јебене су то ствари!

  17. a mozda i da uradis razumno ko sto enemi kaze....

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.