Разноразно питање

  1. Јебене су то ствари!

    А људи су гомна, да довршим мисао.

  2. mislite da je to nešto o čemu je moguće razmišljati? uz alkohol? mada, ja nikada ne bih prevario ženu.

  3. Moracemo na gej hrom da se presaltamo.

    Зашто је Хром геј, мајке ти?

  4. Ако оћеш јебања разјасни ствари пре тога, значи сазнај шта она оће.

    kao što reče Pani

    mislite da je to nešto o čemu je moguće razmišljati? uz alkohol?

    a i jebeš takvo jebanje kad ćeš nešto da pričaš i dogovaraš, nagovaraš, objašnjavaš...

    mada, ja nikada ne bih prevario ženu.

    "...neko nas posmatra, neko nas stalno gleda..." ? :)
    ne znam šta da radim, niste od neke pomoći, previše osuđivanja :(

  5. Из твојих постова се јасно види да само тражиш оправдање, зато немој бити чка и уради оно што желиш да урадиш. Мада што Пани каже, ја делим та уверења о верности и тако томе, али не могу ти о томе причати јер си ти у потпуно другој ситуацији у којој ја вероватно никад нећу бити.

    a i jebeš takvo jebanje kad ćeš nešto da pričaš i dogovaraš, nagovaraš, objašnjavaš...

    Нема шта да причаш, само два питања: Ово је на једну ноћ? Нико неће сазнати?
    И тоето. :РРР

  6. Нико неће сазнати?

    a čemu tek to??? lololo

    Мада што Пани каже, ја делим та уверења о верности и тако томе, али не могу ти о томе причати јер си ти у потпуно другој ситуација у којој ја вероватно никад нећу бити.

    ma to je rutina, kao vožnja bajsom, gledaš da ne padneš i sjebeš se :) vernost nije problem, ja sam veran, svaki meec dajem platu i ispunjavam svoje bračne obaveze više nego korektno ;) mada i tu može biti koplikacija, jer ova je stvarno tako, tako...

  7. a čemu tek to??? lololo

    Чек, значи теби није проблем ако ти жена сазна? лоло

  8. Чек, значи теби није проблем ако ти жена сазна?

    eaj sad :) nego, mora selo da vidi čarašav, ako me razumeš lololo
    uh! kako ću da skrenem do večeras, peške

  9. samo da znate da pratim, iako se ne oglašavam. interesantna tema. :)

  10. Da prekinemo diskusiju. JEBI!

  11. jebote, sam ti odma reko da jebes. sta se sad neckas tu

  12. eaj sad :) nego, mora selo da vidi čarašav, ako me razumeš lololo

    лололо е бре какав си малограђанин, ја увек јебем за свог грош, од тога најмање боли глава. хД

    Па ништа братац, послушај своје срце...! лололололо

  13. ne znam ni da li da sredim stan ili da bude kežual (nedelju dana odsustva ženske ruke a prisustvu fudbala na tv-u) da li da sredim sebe, da li da smotam ksnu ili da motam kad ona dođe da li da dokupim još rakije, pošto je to "mejn ivent", degustacija neke travarice iz domaće radinosti, da li da imam samo rebraste kondome ili i klasik, aaaaaaaaa!

  14. Јбт, види се да си ожењен.

  15. Da prekinemo diskusiju. JEBI!

    pa 'oću ja, nego konsekvence mi razidiru samopouzdanje, počeli da lete pterodaktilčići u stomaku

  16. Деки, неће да те одбије сто посто. Јеби ти то, кати ја каем.

  17. Деки, неће да те одбије сто посто. Јеби ти то, кати ја каем.

    To kažeš zato što si me upoznao trolololo

  18. Па то. Једино ако није слепа код очију. А НИЈЕ!

  19. Odlučeno je! :)

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.