HBSV - ХексБол Савез Вукајлије

  1. СМарко оћеш у репрезентацију , требају нам такви квалитетни голгетери као ти?

  2. Ма дааај хахахаахах

  3. Može, može... Nešto mi dušan poslao na pvt za to, ali nisam skontao šta

  4. Ало бре, прво да одиграмо 3 на 3 да вас одеремо..

  5. Џанки шта ти је , и они су са вукајлије м имају право људи да играју а Смарко је доказано добар.
    Смарко је примљен у репрезентацију.Има га на ширем списку.

  6. Добро, како оћеш..

  7. Koji li su ti pandani jebem ih nenormalne

  8. Pandani nisu igrali jer je cara banovan i onda smo odustali...
    Inače to smo Cara, dušan i ja.

  9. Ви који сте се изгубили прочитајте први пост прво.Ево га овде http://vukajlija.com/forum/teme/20341?strana=1

  10. Ајде да играмо

  11. vido sam laki mislio da je stara tema samo promenjen naziv ima post na dnu prošle strane al je dzanki spamer postovao pa je završio na dnu strane u roku od odma

  12. Pandani ONI JEBU(Sem Care on me nervira)

  13. Душане оћеш ти у репрезентацију?Да би ушо на шири списак мораш да играш квалификације са Џанкијем , јебига , ипак те не познајем толико добро као играча :)
    Од 5 текми довољно је да га победиш једну да би упао. 1 на 1 ,3 минута без лимита на голове.

  14. Hoće li neko napraviti sobu više? Hoću i ja da probam.

  15. E, a kad ćemo da imamo ove mečeve... pripremne, nepripremne, da se heftamo malo

  16. Inače grb je majka sa sve plusem i minusem

  17. Ко оће у тим ИГРА СА МНОМ

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.