HBSV - ХексБол Савез Вукајлије

  1. пријављујем се

  2. Nov sam u ovoj igri al' 'oću da treniram s' vama.

  3. Пробао сам да играм то једном, срање је. Клизи онај играч по терену, заноси много. Нагузио ме неки османлија маму му јебем балијску шес нула.

  4. бурзуме ајде не јеби, ми ћемо да будемо чирлидерсице поред терена :) али ја морам да будем у лакијевом тиму, човек је и грб направио ахахахах!

  5. Aj javite ako ćete krljati neki hax, raspadoše mi se kopačke od neigranja...

  6. Може , може али мора прво да вас проверим.Правим собу ВУКАЈЛИЈА ТЕСТ пасворд лаки...

    А ево га и линеуп боард за прављење планова и тактике...
    http://img805.imageshack.us/img805/1682/lineupboard.png

  7. Bio sam na probi, mislim da sam se pokazao :)

  8. Jel ima još uvek ta soba? Daj da jednom i ja probam to.

  9. Уводимо и секцију "потенцијални репрезентативци" они који су добри али не још увек довољно добри за шири списак.

  10. хахаха лаки уводи нови ранг за нас дегене :)

  11. Е, ај дај линк за ту собу за "провере".

  12. Ти милице ниси ни на том списку :))

    Пеки , нема је више.

    Чавез , ти си аутоматски у тиму , знамо твоје квалитете.Да те ставим на шири списак?

    Али ево специјално за Пекија и Чавеза .соба ВУКАЈЛИЈА ТЕСТ ПЕКИ Д БОЈ ...пас лаки

  13. Šit. Ajde napravite, hoću da probam. :)

  14. XelA ajde ja cu da hostujem , u istom smo gradu pa valjda nece da laguje xD

  15. Cekaj evo je vec Lakijeva soba .

  16. Koja je sifra za sobu vukajlija ?

  17. jel mogu sad na probu??

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.