HBSV - ХексБол Савез Вукајлије

  1. tu može da se ugovore i turniri
    edit zajebi na ovom forume nikog nema

  2. Ja bih mogao da ugovorim jedan meč.

  3. Jeli su svi , a himnu bi mogo neki pro sa muzicke teme da odradi .

  4. Може Ксела , али у договору са Мадафаком.
    Браво Ричи ,како се овога нисмо сетили!?!?!
    Мора и химна да се направи .. :))
    Организујте се .Иначе сјајно сте одрадили мале дресове.

  5. Biošoker neka bude jedan od onih gej dizajnera pošto je on odradio 90% posla u vezi dresova :D

  6. Ima li neko voljan da hostuje?

  7. Evo uz male izmene, al' šta ima veze ionako niko ne razume ništa:
    http://www.youtube.com/watch?v=UE1W92ADORg
    A refren da se izmeni
    You're the gayest guy i've ever seen, you're not in our haxball team
    You're the biggest fag i've ever seen, you're not in our haxball team

  8. Biošoker neka bude jedan od onih gej dizajnera pošto je on odradio 90% posla u vezi dresova :D

    A tako a , dobro dobro :P :D
    BTW Namerno sam cutao za minijaturne verzije dresova , ubistveno me je mrzelo da radim ::bezuvredefaca::

  9. A tako a , dobro dobro :P :D
    BTW Namerno sam cutao za minijaturne verzije dresova , ubistveno me je mrzelo da radim ::bezuvredefaca::

    Ćuti, ti si odlično proš'o, madafaka je radio dresove s tobom tako da je mali gej pomoćnik a još je i P(ede)R ekipe... Dosadno mi je.

  10. Eat my shit yo nigga .

  11. Neko ko ne gleda utakmicu?

  12. Xela, aj ti opet, nea veze, nek laguje... Ili ko hoće, još koju partiju da bacimo, valja ići u oflajn lagano...

  13. Ma bilo pa prošlo, goni dalje...

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.