HBSV - ХексБол Савез Вукајлије

  1. Napravite sliku da vidimo ko je pobedio.

  2. НИКАД НЕ ЗАБОРАВИТЕ КО ЈЕ НАЈБОЉИ ОВДЕ

    Laki? :D
    E, i da, ja sam za novo pravilo, minimum 200 poena i 2 definicija za ulaz u reprezentaciju.

  3. Jesu ovi završili već?

  4. Ksela otkud to kad je pravilo da onaj ko pobedi dzankija može u rep odma'? Bitno je da imamo jake igrače, ko jebe skor?

  5. Ksela otkud to kad je pravilo da onaj ko pobedi dzankija može u rep odma'? Bitno je da imamo jake igrače, ko jebe skor?

    To je samo prvi deo testa, na dalje nas nekoliko odlučuje ko može da uđe a ko ne.
    EDIT:
    Koliko smo ovo ozbiljno shvatili, tek sam sad primetio, realno trošenje vremena na glupost, al' zanimljivu glupost.

  6. E, i da, ja sam za novo pravilo, minimum 200 poena i 2 definicija za ulaz u reprezentaciju.

    * pre 3 minuta

    To je diskriminacija prema posterasima!!!

  7. Xela patis brate,mnogo patis.

  8. nemoj XelA mnogo je 200, nek bude 50...

  9. Nista bez kapitena , on je Bog i batina .

  10. hej, laki je kapiten, ne određujete vi pravila. Kako ono kažu, kad mačke nema...? ;)

  11. To je diskriminacija prema posterasima!!!

    Š'o nisi hteo na EKG d'ideš?

    Xela patis brate,mnogo patis.

    Ko si ti uopšte?

    nemoj XelA mnogo je 200, nek bude 50...

    Malo 50 po mom mišljenju, može svako da dostigne 50, ja sam dostigao 50 sa sranjem koje je i dalje živo.

  12. Š'o nisi hteo na EKG d'ideš?

    Teo ja nisam bio u mogucnosti...ce se vidimo na fs-u

  13. XelA menjaj avatar pod hitno!

  14. Onaj sto te danas razbucao,a bio mi 1. mec uopste sa vama sa vukajlije.Secas se ti itekako.

  15. auuuuuuuuuu, ali stefane ipak xela je golman, pobedi ti dzankija.

  16. Teo ja nisam bio u mogucnosti...ce se vidimo na fs-u

    Aj' :)

    XelA menjaj avatar pod hitno!

    Š'o?

    Onaj sto te danas razbucao,a bio mi 1. mec uopste sa vama sa vukajlije.Secas se ti itekako.

    Ok.

    auuuuuuuuuu, ali stefane ipak xela je golman, pobedi ti dzankija.

    To.

  17. nek pobedi mene, dosta je...

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.