HBSV - ХексБол Савез Вукајлије

  1. Ma kurac si mu nabio

    Cedevita, mrš.

    Xeli sam nabio kompleks tezak xD

    Meni? Ok, kako ti kažeš.

    Стефане, то је био Лаки, скупи екипу, и ја ћу да скупим екипу, одиграмо..и мирна Бачка :)

    Ništa bez Lakija!

  2. Primas xela primas
    Xela the furundzija

  3. mogu i ja...
    jednm došao u sobu Burek...
    oni me oterali u pičku materinu svi do jednog...

  4. Kao i vi mene sada :D

  5. Primas xela primas
    Xela the furundzija

    Jedva čekam Storm, ima da te ugazim ccc.
    E, i da, što me obrisa sa fejzbuka kurvo? Pu!

  6. ae posalji mi rekvest cu te privatim

  7. uzvraćamo gostoprimstvo stefane...

  8. @stefan

    Bice mec odigran u skorije vreme, kad dodje L@KI, trenutno je banovan :D

  9. Stefane, nemoj tako...

  10. Idem ja sada, sutra ce biti taj mec vuka vs burek ,ovi moji dok se skupe :D
    Pozdrav, peace!

  11. arcenje Poruka #1116 danas u 22:36:46
    Zodijak
    Pol
    Poruke 4

    Windows XP

    Mozilla Firefox
    Хахаха , ово је занимљиво.Ја сам тамо банован и сад сам видео шта се дешава , расуло.Нема ништа без мене , капитена.
    Иначе , ми када смо комплетни , нема боље екипе ,реално, а то ћете и видети само не вечерас.

    ____
    Vas kapiten posecuje burek,zanimljivoo

  12. Pa kad je banovan mozgu

  13. Pa i ti posećuješ Vuku ;)

  14. Посећује бурек...да...уговара биф, ипак је он капитен

  15. ТО БИОШОКЕРЕ КРАЉУ !

  16. Kolko ovaj burekdzija ne zna kad ga je moja ekipa dobila xDDDD

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.