HBSV - ХексБол Савез Вукајлије

  1. Ugovoricete mi susret sa lakijem,on je najjaci vas?Pa neka mi javi senka preko MSNa(proveri inbox),kada cemo odigrati.

  2. Jedan mali oftopic , samo da se zahvalim džankiju xeli i stefanu koje sam zamolio da kažu da me odbanuju jer mi je ban trajao 7 dana umesto 24 sata a oni to nisu uradili.

    Pozdrav za sve haxboldžije.

    Izvinjavam se, ali stvarno, ja sam zaboravio...

    Ugovoricete mi susret sa lakijem,on je najjaci vas?Pa neka mi javi senka preko MSNa(proveri inbox),kada cemo odigrati.

    Idi na Burek i tamo igraj.

  3. Ne kenjam na sajtu skoro nikad al sad moram
    Muka mi je od spemovanja četa
    Muka mi je od reklamiranja definicija i zahtevanja pluseva
    Muka mi je od igranja u čitanje i moljenja za jebene poena
    Muka mi je od vređanja na četu
    Muka mi je od pojedinaca koji se kurče
    Muka mi je od igranja 1-1 kad nas ima 6-oro i od toga da neki ne shvataju da ovo nije tenis već timska igra

  4. Сви ови који се сада пријављују биће само на списку потенцијалних макар и прошли тест.То им одмах кажите.Има нас и сувише много , тако да правила за нове репрезентативце морају да буду много ригорознија.
    О томе одлучујују :

    1.Лаки
    2.Мадафака
    3.Ксела

    Ту смо од почетка и имамо највише утакмица и искуства.Само ако се сво троје сложимо тада ће неко моћи да уђе у репрезентацију.Пре тога мора да испуни услов и победи Џанкија , Мадафаку и мене у 3 утакмице од 5.

    И да , имамо сада већ две утакмице на програму , против форума ППП-а и против оних пичца са Бурека.Због лакше организације боље је да играмо једну утакмицу дневно , јер и то је тешко да се организује.

    Прва са ППП-ом , недеља , око 11 сати да се окупимо.
    Из сенке прави собу.Назив собе и пасс добија од мене преко ПВТ-а као и сви учесници текме.Нигде нема јавног објављивања пасворда и и имена собе.
    Игра се 5 на 5 , ако лага , смањује се на 4 вс 4.Терен ''Биг'' ако је 5 вс 5 , класик ако је 4 вс 4.
    Зовемо 5 играча који сигурно играју.Све преко ПВТ –а.
    У соби за време текме нема чета.Све осим '' може ли , јесмо ли спремни'' је сувишно, и смањује лаг наравно.
    Што се тиче ППП-а , веза са њима нам је сремскининџа , очекујем од њега исту сарадњу.

    Са Буреком играмо у понедељак.
    Иста процедура као и за ППП.

    ХексБол је живот ,све друго су ситнице! :D

    Nova pravila, pisao kapiten.

  5. Naravno da cu na bureku igrati,ali ti preteravas malo

  6. Džanki ovo mi je poslao preko ptičice pre 10 minuta.

  7. Dusan je realno najkorektiniji . Cuti , igra , ne zali se , ne proziva .

  8. Respect za dusana,srbina i jos po neke.

  9. Сви ови који се сада пријављују биће само на списку потенцијалних макар и прошли тест.То им одмах кажите.Има нас и сувише много , тако да правила за нове репрезентативце морају да буду много ригорознија.
    О томе одлучујују :

    1.Лаки
    2.Мадафака
    3.Ксела

    Ту смо од почетка и имамо највише утакмица и искуства.Само ако се сво троје сложимо тада ће неко моћи да уђе у репрезентацију.Пре тога мора да испуни услов и победи Џанкија , Мадафаку и мене у 3 утакмице од 5.

    И да , имамо сада већ две утакмице на програму , против форума ППП-а и против оних пичца са Бурека.Због лакше организације боље је да играмо једну утакмицу дневно , јер и то је тешко да се организује.

    Прва са ППП-ом , недеља , око 11 сати да се окупимо.
    Из сенке прави собу.Назив собе и пасс добија од мене преко ПВТ-а као и сви учесници текме.Нигде нема јавног објављивања пасворда и и имена собе.
    Игра се 5 на 5 , ако лага , смањује се на 4 вс 4.Терен ''Биг'' ако је 5 вс 5 , класик ако је 4 вс 4.
    Зовемо 5 играча који сигурно играју.Све преко ПВТ –а.
    У соби за време текме нема чета.Све осим '' може ли , јесмо ли спремни'' је сувишно, и смањује лаг наравно.
    Што се тиче ППП-а , веза са њима нам је сремскининџа , очекујем од њега исту сарадњу.

    Са Буреком играмо у понедељак.
    Иста процедура као и за ППП.

    ХексБол је живот ,све друго су ситнице! :D

    REFRESH!
    I UVEDENO JE NOVO PRAVILO:
    IGRAČI KOJI IMAJU MANJE OD 100 POENA I 2 DEFINICIJE NEMAJU PRAVO DA ZATRAŽE ULAZAK U REPREZENTACIJU.

  10. Stefane, nećeš jebati. Nit' ćeš praviti postere. IDI ČITAJ KNJIGE.

  11. Sta znaci ovo? Zasto hejtujes?

  12. Zato što smo mi razuzdana skupina pedera, demuna i licimura. Nađe se poneki lemur i armadilo al' oni su u manjini. Pretežno smo licimuri.

  13. Sam ja to vama rekao mozda?
    Alex je dolazio na burek juce,da kaze da je neki lik sa mojim nickom dolazio sa vama da igra,kaze da je i provocirao i sve ostaloo.
    To nisam bio ja,samo da se zna,ja sam otisao oko 00:40,posle meca sa srbinom,senka moze i da potvrdi.

  14. Ok, onda.

    Aj napravi sobu, igra mi se malo...

  15. Moram da doruckujem,pa za 10 minuta,moze li?

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.