HBSV - ХексБол Савез Вукајлије

  1. DZANKEE OBRIŠI PVT HITNO!!!

    BRZO ! CIA NE SME VIDETI !

  2. Обрисо сам

    КАД ИГРАМО ?

  3. saće...
    budi tu, gledajna pvt-ove stići će ti od Lakija za koji minut...

  4. JA SNIMATI ! JA OCEM SNIMAM !

  5. Igra se na 5 dobijenih meceva , 5 vs 5 na big terenu ,5min limit.

    Што значи да један наш не улази у собу.Ксела . имаш ли сигуран нет?Ако имаш ти играш , ако не , Србин упада , договорите се . Шаљем вам ПВТ-ове са пасс ....

  6. Laki, sad jeste siguran, ali dokle će da potraje ne znam da ti kažem. Probaću prvi meč, ako nestanem odjednom, ili se zakucam neka Srbin igra umesto mene.

  7. Ко је 1. петорка ?

  8. Немамо доброг домаћина , то је било пресудно за одлагање.

  9. Ma ne mogu, treći put u životu sam ovako postupio, drugi put je vezano za Buregdžije. Jebem im mater forumašku, kako seru, i seru, neću da im ćutim, da me par volova zaostalih provocira, uzvratiću i ja. Sledeći put kad se bude igralo protiv njih ja ne igram.

  10. Ма пусти Ксела , не обраћај пажњу на јефтине провокације.

  11. Нека, они су фаце. Слепчуге.

  12. XELA JA MOJ IDOL, NE ZOVEM GA XENIA VIŠE :p

  13. Ajde nek neko nas kreira , oni su paljevine najvece , ima da ih provociram kad god stupim u kontakt sa njima .

  14. Nek mi neko posalje pass na private sad .

  15. семенка Камермане

  16. Ako sam ih isprovocirao sad nek se jebu medju sobom kad im uzak RČ .

  17. znao sam da si ti Laki...
    je l to da provocira?

  18. Ugasili sobu , ako bre goveda livadarska , nemaju ni dobrog hosta , stavljaju tag (zamisli) , a nama pricaju da smo paljevine sto "imamo reprezentaciju" . MRS BRE !

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.