HBSV - ХексБол Савез Вукајлије

  1. Ма пусти их, брђани

  2. Dzankee i XelA su se neprimereno ponašali od početka i zahtevam da budu kažnjeni...
    i ja sam popizdeo na kraju...
    opsovao sam i jedne i druge, nekom liku koji je rekao ,,registrovano 3-0'' sam rekao ,,a da ja tebi registrujem mamu u dupe 3 0'' pa je došlo do nesporazuma...

  3. Без намере за провоцирањем било кога, само једно питање ћу поставити. Зар није требало да ви са вукајлије обезбедите хост-а? Не можете нама пребацивати да смо неспособни, када ви нисте обезбедили основне услове за играње, па јављате нама 5 минута пре званичног почетка играња да направимо собу.

  4. Па не могу ја да читам мисли човеку који је требао да хостује.Рекао је да хоће , није дошао.Шта сад?Ништа .........

  5. JEBOTE IMAMO ZIVOT VAN INTERNETA AJ SAD BEZI !

  6. Bass u pravu si... host je bio naš, ali kada se ,,iz senke'' nije pojavio host je pao na vas...
    lagovalo je, niste vi krivi za to...
    ALI stefanxD je ubedje da neko nešto drnda na netu, ali nije niko uveravam vas...
    na Chatu je ping mali zbog toga što to ne zahteva poseban net, ali kad se počne igra...
    to se čeesto dešava...
    I dvojica su prebacivala to na hosta... a verovatno nije do njega...
    IZVINJAVAM SE... što sam psovao i želim da poručiš moci
    ja sam rekao ,,A DA JE TEBI...'' a on je izgleda video ,,...JA TEBI MAMU''
    a tu postoji velika razlika...

  7. El je mogo da mu se desi smrtni slucaj u porodici ? Mogo je .
    El je mogo da dozivi saobracajnu nesrecu ? Mogo je .
    El je mogo da dozivi teroristicki napad u soping centru ? MOGO JE , AJ SAD BEZI !

  8. Ништа, није дошао ваш хост и то је то. Безвезно је прозивати нас због нечега што сте ви рекли да ћете организовати. А и видим да неки настављају са прозивањем. Па добро, најлакше је глумити хулигана преко интернета.

  9. Bass u pravu si... host je bio naš, ali kada se ,,iz senke'' nije pojavio host je pao na vas...
    lagovalo je, niste vi krivi za to...
    ALI stefanxD je ubedje da neko nešto drnda na netu, ali nije niko uveravam vas...
    na Chatu je ping mali zbog toga što to ne zahteva poseban net, ali kad se počne igra...
    to se čeesto dešava...
    I dvojica su prebacivala to na hosta... a verovatno nije do njega...
    IZVINJAVAM SE... što sam psovao (A OPSOVAO SAM JEDNOM I TO ,,NASAFTATE MI SE ... I BUREK I VUKJALIJA'')i želim da poručiš moci
    ja sam rekao ,,A DA JE TEBI...'' a on je izgleda video ,,...JA TEBI MAMU''
    a tu postoji velika razlika...

  10. JESTE BRE IZGAZICU TE U ER MAKSU AJDE DODJI NA TROSARINU DA SE OBRACUNAMO , IMA TVOJA KINESKA TRESA DA BUDE PRLJAVA , A MOJA CE SAMO DA SUSKA !

  11. Hostovaću ja, imam realno najjači upload od svih, 0.6.

    Recite ako želite.

  12. Mi smo rivali , treba malo zakuvati ako me razumes . Opusteno jou niga ;)

  13. @ purasevic

    У реду је, ако не желиш нормално да дискутујеш, немој да смараш.

    @ syoncMaster

    Сплет глупих околности, када нас је 10 на једном месту, може доћи до расправе и прозивања, довољно је да један започне. Сада је био неспоразум, али ако услови буду нормални, играће се нормално. Ја никог овде не окривљујем, само ми је засметало то што су неки од вас напали одмах са констатацијом како смо "неспособни".

  14. Dzankee i XelA su se neprimereno ponašali od početka i zahtevam da budu kažnjeni...

    Ne pada mi na pamet da se izvinjavam ni što sam psovao ni što sam prozivao. Ne treba im posvetiti nimalo vremena njima, i dalje stojim iza svih svojih reči, i stajaću uvek.
    Slažem se sa citatom gore, predlažem da se ja povučem iz tima koji odlučuje o svemu, i reprezentacije, kao i Džanki, dok ne prođe dovoljno vremena da se iskupimo.

  15. NE XelA ja NE želim da se povučeš iz tima koji odlučuje... ja sam te predložio da tu budeš, to je bila moja ideja da nas trojica odlučujemo i sa razlogom sam tebe izabrao i i dalje stojim iza toga... samo želim da se malo smiriš sa psovkama...

    Bassnectar
    znam i meni je zasmetalo kad je to počelo, znao sam na šta će da ispadne, popizdeo sam na kraju... i ja vam se još jednom IZVINJAVAM... ne mogu u ime svih pošto ima nekih koji ne žele da kau izvini ali eto u moje ime...
    http://www.youtube.com/watch?v=I4PGBSptYCI

  16. Purasevic
    JESTE BRE IZGAZICU TE U ER MAKSU AJDE DODJI NA TROSARINU DA SE OBRACUNAMO , IMA TVOJA KINESKA TRESA DA BUDE PRLJAVA , A MOJA CE SAMO DA SUSKA !

    СионкМастер, каква казна, не лупај.

  17. дај Ксела не зајебавај , за шта да се искупљујеш ниси направио црвени и пенал у 90 минуту за пехар светског купа :))
    Полако , реализоваће се нешто .......АЛИ!!!
    Ја не знам зашто ја све морам да организујем , и против ППП-а и против Бурека.Све је бло у реду , осим лошег хоста ,али шта да се ради , прилике су биле такве.
    Ја сам само капитен колико знам , а мој посао није да организујем текме већ игру.
    Тако да морамо да изаберемо председника савеза! :)) не , озбиљно , морамо то да урадимо , ја немам времена све да постигнем...

  18. ja sam prihvatio posao PiAra ali ovih dana sam previše zauzet...
    teško da ću moći da igram utakmice a kamoli da organizujem...
    pa tako dajem otkaz na mesto PiAr-a!

  19. @syoncmaster

    Ми смо и даље за то да се овај меч одигра, наравно да се нађе квалитетан хост, и да се мало смире страсти, са обе стране.

  20. Ја се кандидујем за ПР-а.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.