HBSV - ХексБол Савез Вукајлије

  1. А пред нама је била сјајна будућност ..............

  2. дај Ксела не зајебавај , за шта да се искупљујеш ниси направио црвени и пенал у 90 минуту за пехар светског купа :))

    Je l' ti to nešto na konto Suareza?

  3. Dzankee -1 za PiAr-a
    ne kontrolišeše se na utakmicic, a imam utisak da ako ti budeš organizovao utakmice da će meč sa PPP-om biti jedini koji ste igrali...
    i da ćemo postati jedan od omraženijih sajtova...

    Bassnectar
    i ja sam za da se odigra, verovatno bez mene, ali svejedno...

  4. Džankee -2( sa Ivinim glasom)

  5. Мене не питајте за ништа више , боли ме курац , ја сам покушао лепо ал једноставно сам превише очекивао.Само ме позовите када се игра текма и то је то ...

  6. Добро...нек се кандидује моја баба....јебо те...

  7. +1 za Dzankijevu babu!

  8. Dzankee -1 za PiAr-a
    ne kontrolišeše se na utakmicic, a imam utisak da ako ti budeš organizovao utakmice da će meč sa PPP-om biti jedini koji ste igrali...
    i da ćemo postati jedan od omraženijih sajtova...

    -3

  9. Neki su preozbiljno shvatili ovu igru,visak emocija iznose na net umesto u pravi zivot.
    Kada se konsolidujete,i nadje se host,igrace se.

  10. Evo, pokušaću ja, ako se slažete, već imam na umu par ekipa sa kojima bi mogli da odigramo. I popričaću sa Steletom lepo, i kako treba, ignorisaću to što je sa Bureka.

  11. Нек се распадне савез јебени

  12. ne nego neka se formiraju levica i desnica... i gotovo jedni druge jebavamo i kraj...

  13. Sta je sad , sad ce i Laki da daje otkaz ...

  14. Отишло у курац све

  15. Zato što je došao kad smo završili, a gde si ti?!?!

  16. СЕНКОООООО СПАСИТЕЉЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

  17. E jeste čavez dobar domaćin, ja sam najkompetentniji da to procijenim :)) Kod mene ping probija plafon, ako je samo malo loš net...

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.