HBSV - ХексБол Савез Вукајлије

  1. А ко је то сјебао ствар?Мене живо занима.Знам да ја нисам никога прозивао нити опсовао , чак сам и смиривао страсти.
    Прво си ти ,стефане , почео да оптужујеш нас да намерно правимо лаг.Си ти нормалан?Зашто би то радили?Ми смо дошли да играмо а не да дркамо курац са вама на чету.Е онда је плануо Џанки , Ксела , и на крају мадафака , и немој да лажеш и ви сте прозивали само тако.
    Што значи , сви сте криви што немате самоконтролу!Душану свака част.Зато ја нећу више да се јебем са тим , не могу ја да контролишем 20 људи одједном сво време....

  2. Ma zajebi to, nego kakvi ste vi ko ljudi?

  3. Ovako. Svaka tebi cast,ostao si korektan ,ali ajde da vidimo ko je sve zapoceo. Pocinjemo mi mec,pocinje da laguje,javlja se neki vas clan i salje poruku tipa : ,,raspali Burek'',kako da ne ocekujes da neko od mojih plane,mada ja ih ne pravdam. Posle su cak i psovke pocele , to mi nije jasno takodje. Lag je bio,ali mi nismo ni trebali da budemo hostovi,sklepali smo neku sobu za bukvalno 10 minuta.

  4. Kako nezrelo, sa obe strane, meni stvarno nije jasno kako i zašto...

  5. OBRISANO

  6. Necemo mi nista sjebati, igrace se i dalje ako bude korektno kao sinoc, samo mi nije jasno kako uopste krenu te svadje... Dogovorite se lepo i igrate, a ako ne valja ping gasite - i to je to. Sta ima koji kurac da se chatuje toliko, ne kontam.

    Mi smo igrali sinoc sa vama, bilo je uglavnom korektno. Igrali sa Burekom pre 10ak dana (dobili 6:4, da se malo pohvalim, s tim sto su sastavi bili sareni), isto je bilo manje vise korektno osim sto je onaj mali Dane jeo govna svo vreme ali za njega znamo da je uglavnom bolid pa se nismo mnogo obazirali.

    Samo treba biti normalan, nista vise.

  7. XelA
    Džanki nemoj da se duriš, pisaću ti na Fejzbuku u vezi planova, treba mi tvoja pomoć, i nekoga ko je miran i ne provocira i ne dere se, kao Dušan. Vi ćete biti moji potpredsednici!
    Al' pazi ovu koreografiju i gde se nalazi lopta! Dokaz da mi jebemo!

    Ксела, ПР менаџер :)

    Важи Сале.

    Мени су, у односу на бурегџије, ПППовци до јаја ликови, нисмо се ни дркали много, зајебавали смо се, све је било кул.

  8. Закљученије и поука : "Чет је зло!"

  9. hahahaha, trebalo vam 20-ak minuta da osmislite ovo, stvarno lep humor koji pokazuje samo daljinu vase gluposti...

    Doviđenja.

    Necemo mi nista sjebati, igrace se i dalje ako bude korektno kao sinoc, samo mi nije jasno kako uopste krenu te svadje... Dogovorite se lepo i igrate, a ako ne valja ping gasite - i to je to. Sta ima koji kurac da se chatuje toliko, ne kontam.

    Mi smo igrali sinoc sa vama, bilo je uglavnom korektno. Igrali sa Burekom pre 10ak dana (dobili 6:4, da se malo pohvalim, s tim sto su sastavi bili sareni), isto je bilo manje vise korektno osim sto je onaj mali Dane jeo govna svo vreme ali za njega znamo da je uglavnom bolid pa se nismo mnogo obazirali.

    Samo treba biti normalan, nista vise.

    Krenuli smo lepo, sitne čarke, ali je lag neverovatan bio, onda nas stele optuži da mi jebemo namerno, i da se namerno igramo sa lagom, onda je i neki lik rek'o da smo volovi i da je Dane savršen za ovaj sajt, e tu mi je puk'o film, na dalje nisam gledao šta sam radio niti šta sam pisao, niti me je zanimalo, kako oni meni tako i ja njima. Sad ću da probam da dogovorim lepo, ako ne, ništa onda, ne igramo, ne srećemo se i kraj priče.

  10. L@ki
    А ко је то сјебао ствар?Мене живо занима.Знам да ја нисам никога прозивао нити опсовао , чак сам и смиривао страсти.
    Прво си ти ,стефане , почео да оптужујеш нас да намерно правимо лаг.Си ти нормалан?Зашто би то радили?Ми смо дошли да играмо а не да дркамо курац са вама на чету.Е онда је плануо Џанки , Ксела , и на крају мадафака , и немој да лажеш и ви сте прозивали само тако.
    Што значи , сви сте криви што немате самоконтролу!Душану свака част.Зато ја нећу више да се јебем са тим , не могу ја да контролишем 20 људи одједном сво време....

    Прво је стеле јео говна, а онда је и ацо реко: Је ли стеле, дес нашо ове идиоте...

    Е тад ми је пуко филм

  11. OBRISANO

  12. Nemojte lagati. Cim je pocelo da laguje pocele su provokacije sa vase strane ,dalje znate sta je bilo. Nego mi lepo da to arhiviramo,ako mislimo da igramo ubuduce.

  13. Realno normalan fudbal ce biti odigran samo kada se bude stavila ocpija u igri da se cet iskljuci.

    Predložio sam već 2 puta, rade na tome već duže vreme.

  14. Ксела је нови званични ПР.
    Од данас добијамо званичну нову функцију - председник савеза.То сам ја :) реално радио сам тај посао цело време око селекције и тима , када играо разбијамо ,то би и Бурек видео али није могло.
    Упдате иде на прву страну.

  15. OBRISANO

  16. Jebi ga da smo probali mogao sam ja da budem host sad smo igrali 4-4 i nisu se žalili na lag osim možda par puta.Problem je što moj net radi kako mu dune nekad drži jedva 2-2 a nekad može 4-4 .5-5 nismo probali pa ne znam dal bi držalo a sad sam merio onaj speed test piše da mi je ipload 0.24 mb

  17. Je li PPP-ovci i Burek-ganci da vas pitam nesto .
    Jel ste videli da se Partizan i Zvezda maze i paze , da su mirni i korektni jedni prema drugima ukljucujuci i igrace i navijace . Aj , razmislite o tome ...

  18. Шокере, ПППовце не дирај.

  19. E da ko god da je bio ibrahim samo da kažem da je do jaja trol lololo

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.