HBSV - ХексБол Савез Вукајлије

  1. Mene treba grašak.

    Da mi je vidjeti kako bi organizovali akciju spašavanja u slučaju zemljotresa....

  2. хаахахахахах сви би помрли под рушевинама јер Ксели лагује ГТА кад вози онај медицински комби ....

  3. ХААХАХАХХАХА

  4. Jebeš mi mater ako sam se na nešto više nasmejao nego na Lakijev post ahahah..

  5. Evo vidim da smo izgubili a tako nažalost i treba kad se igra preko veze a ne igraju najbolji
    ako se predomislite i promenite zovite me

  6. хаахахахахах сви би помрли под рушевинама јер Ксели лагује ГТА кад вози онај медицински комби ....

    Čuj laguje, ne mogu da pokrenem GTA na ovom računaru :D

  7. Ajde sad da igramo narode ludi !

  8. Evo vidim da smo izgubili a tako nažalost i treba kad se igra preko veze a ne igraju najbolji
    ako se predomislite i promenite zovite me

    Нисмо изгубили а нисмо ни победили.Није се ни играло.

    Дупли наложе и Чавезе.Видим хоћете у тим.Може ,али морате да прођете квалификације , оне прве , основне ,као услов за разматрање.
    3 победе из 5 утакмица против Џанкија , Мадафаке и мене.
    1на1 , класик терен , 2 минута без лимита на голове.
    Ако хоћете , изволте , ја могу да тестирам за сат времена када нахраним своје тело.
    Поздрав,
    ПС:Ово правило важи за све који хоће да играју.

  9. Ја могу после 7 :) увече...

  10. Nema problema. Što se mene tiče, može odmah.

  11. ja oću sad da se igram, ali neću nikakve treninge kvalifikacije pičke materine, negod ase zajebavam malo, ako može. i ako nije problem barem 2na2 :)

    kako to da se sredi?

  12. Чавез , прави собу.Играмо.

  13. Net pukao mater mu jebem.

    Aj opet, isto.

  14. Laki nisam skontao, jel treba da odigramo po 5 utakmica protiv svakog od vas (tebe, dzankija i madafake) i da svakog od vas pobjedimo po 3 puta??

    ako je tako ima kurac neko da udje u reprezentaciju...

  15. Не мора пет обавезно , можеш ти да нас добијеш прве 3 и нема потребе да играмо остале две.Али да ,мораш 3 у 5 мечева.

    Ево Чавез је мене добио 3-1 , још Џанкија и мадафаку да добије и улази у фазу разматрања.

    Види Седплас , има нас много на том списку , свако проширивање је непотребно и ко хоће да уђе мора да се мало покаже , јебига.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.