HBSV - ХексБол Савез Вукајлије

  1. Ево ме... КО ЋЕ НА ТЕСТ ?

  2. pogledaj na prethodnoj str, grb na vrhu, i onaj skroz dole, koji je bolji?

  3. Bolji je ovaj od igrice

  4. E Madafaka sori al mene je bolji Lakijev predlog... Nekako je ono tvoje HB šljašteće suviše...

  5. Свеједно, Милоше, ти одлучи :)

    Ма дај...како су сви ови људи ушли у репрезентацију, са ким су играли !??!?!?!??

  6. Лаки, попушташ а ?

    ИГРАТЕ СА МНОМ

  7. ne ljutim se, pa zato i pitam...
    glasaće članovi reprezentacije...
    ima na sneparan broj...

  8. Не може...морамо да смањимо број, сумњам у квалитет придошлих чланова

  9. DŽanki ja sam napisao još na prošloj strani da ne igram nego selektorišem :D

  10. E L0L-e kako ti selektorišeš, mi ćemo po dogovoru...
    mislim kad ne igraš...

  11. Ne to je samo titula ja u stvari ne radim ništa al mi ime piše na trofejima nešto kao Tole... Nisam bre selektor nego predsednik HaxBall saveza Vukajlije...

  12. Dzank napravi sobu...
    ne mora link sami ćemo ući...

  13. http://oi55.tinypic.com/21od852.jpg

    Овај је добар , свиџа ми се хекс оригинални елемент ..... само да још не буде овог белог и то је то.

    Џанки , људи су играли са мном утакмице и 1на 1 и 2на 2 и 3на 3 ,добри су ,зато су на списку....

  14. ГМ , много је то нешто дречаво , црвена и плава не иду једна уз другу.Слова су занимљива , али она хекс оригинал са грба у мом претходном посту су боља.
    Ја сам и даље за ово....
    http://oi55.tinypic.com/21od852.jpg

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.