HBSV - ХексБол Савез Вукајлије

  1. Немој, повредићеш нам осећања!

  2. Nemoj se ljutiš, evo možeš sa mnom da se igraš, ja čak nisam ni u reprezentaciji ;)

  3. Него , ускоро ће бити објављен списак играча за меч против Бурека(ако се уопште и буде играо , Стефи , смилуј се на нас грешне!)

  4. Kapiten im se ponasa kao dete, sta da ocekujemo od ostalih :D

  5. Па морам да се понашам као дете , кад се разговараш(договараш) са дететом мораш и да се понашаш као дете , разумеш , морам да се спустим на твој ниво како би ме разумео, ја сам прво пробао као човек ,али не можеш са стоком као са људима ,не иде никако јебига , морао сам да променим тактику,и испоставило се да ради.

  6. Kme , kmeee , nismo lucali !

  7. Vi ste planirali sa stokom da igrate mec?Cudno...

  8. Posle svog ovog vredjanja ,doci ce najverovatnije do otkazivanja meca.

  9. Како хоћеш , ви сте на губитку ....мада верује да се ти ту ништа и не питаш , не знам зашто Ксела уопште разговара са тобом...

  10. Posle svog ovog vredjanja ,doci ce najverovatnije do otkazivanja meca.

    SRCE ME BOLI ZBOG TEEEBEEE !!!

  11. Mi nismo sigurno na gubitku,nemamo vremena za trosenje za igranje ozbiljnog meca sa neodraslim ljudima...

  12. Ljudi, ja čitam i ne verujem. Šta, je l' se vi mrzite medjusobno po difoltu jer ste sa različitih foruma? Alo jebote, koji vam je? Kao da ste Apači i Sijuksi, pa da vas razumem. Ne možete u 3 rečenice da se dogovorite kada i ko i da se družite ko sam normalan svet? Jednom ćete se sresti negde da pijete piće a da nećete ni znati, i šta bi bilo da saznate? Potukli bi se zbog toga jer ste na različitim forumima. Sram vas bilo, svi ste deca kolektivno. Previše ste ovo ozbiljno shvatili. Ovo je samo udaranje loptice na ekranu i ništa više. Smirite se malo, majke vam.

  13. Chavez ,ja ne trosim emocije preko neta kao po neki,samo ne mogu da ostanem hladan na ove prozivke. Sto jebeno mora ovde da se komentarise o tekmi,kada se zna da ce biti obostranih provokacija. Dajte da se skupimo u nedelju da odigramo,pa posle psujte,provocirajte,radite sta hocete...

  14. Чавезе , брате , дубоко си ме увредио овим знаш.
    За мене је хексбол начин живота , толико.

  15. Nacin zivota jednostavna PC igra... :D Salis se..

  16. Ni način života ne bi trebao da ima za cilj izazivanje neprijateljstva bez razloga.

  17. Е сад ... :)) .... Чавезе, ниси упућен у читаву причу..............
    Стефи , ајмо оно "мир мир мир нико није крив ......" :))

  18. Lako je sada to reci.

  19. Tako je.

    Ako neko hoće sada jednu partiju ovako iz zajebancije..

    http://www.haxball.com/?roomid=e1eeec5b6c00022f6426247293267d86e0aadfefc040bc5944c30fba46eb7674&pass=1
    pass: qwerty

    EDIT> LINK FAIL.
    Aj' sad..
    :D

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.