HBSV - ХексБол Савез Вукајлије

  1. Што Стефи?Пошаљем те у курац , кажем ти да си стока и онда се помиримо.Мислим да је то коректно решење зар не?

  2. Ja ne mislim . Po kojem osnovu kazes da sam stoka? Dete takodje.
    Po vasem ponasanju sam ja tako zakljucio .
    Necu vise pricati na tu temu.

  3. Hoće li neko malo...

  4. ево оћу ја , јебаше ме великани Европског фудбала....

  5. ko će biti host?
    koji velikan, da nije Juventus?

  6. оћу ја да играм

  7. ali ko će da hostuje?

  8. Тај маму му јебем ........ ево ја ћу да хостујем ....

  9. Recite drugaru Xeli da pogleda PVT , u vezi sutrasnjeg meca nesto ,hitno je.

  10. рекох ја сам хостовао ајде уџите ......

  11. drugar XelA nije na forumu verovatno čita defke...
    probaj da se dereš pa će te možda čuti :)
    a i nije već 15 minuta tu tako da je možda otišao...

  12. Uspostavljen kontakt , hvala :D

  13. Kseli ne radi net u poslednje vreme uopšte, na drugom računaru i laptopu radi savršeno, ovde neće da tera, laptop mi retko kad tu a drugi računar zauzeo brat tako da može da se desi da sutra ne budem mogao da igram, i sad sam na jedvite jade ušao ovde videću da l' će uopšte post da ostavi.
    Meč sa Burekom je odložen za 23:00, važe pravila koja sam ja napisao i koja su prihvaćena od odabranog tima sa obe strane, za odabranog od strane našeg tima predlažem Dušana, ne moram da objašnjavam zašto. Odabrani igrači će dobiti privatnu poruku.

    PRAVILA:

    1. Svaka provokacija ili uvreda se kažnjava izbacivanjem igrača iz sobe. On može da se vrati ali ne može da nastavi taj meč.
    2. Nakon što igrač dobije "crveni karton" njegovi suigrači su dužni da njegove "posmrtne ostatke" pomere u aut što je pre moguće, tako da provokacijom od strane jednog igrača tim na kratko igra bez dva igrača.
    3. Čet je za vreme trajanja igre zabranjen. Ukoliko igrač četuje neprestano dobiće opomenu, nakon druge opomene dobija "crveni karton".
    4. Pominjanje tuđe majke u bilo kom kontekstu kažnjava se izbacivanjem iz sobe i zabranom igranja sledećih mečeva.
    5. Tim ima pravo na 5 igrača + jednu izmenu. Izmenu u slučaju da neki od igrača mora da ode ili ako se desi situacija opisana u prethodnom pravilu.
    6. Ako makar jedan igrač kaže da mu laguje meč se prekida, a zatim se proba bez njega, ako tada nikom ne laguje tim ima pravo da potraži novog igrača koji ima stabilniju konekciju.
    7. Ova pravila trenutno važe samo za igru sa Burekom, ako se ponovi ista situacija kao sinoć igrači koji su izazvali svađu nemaju pravo da igraju sledeće mečeve.
    8. Ukoliko se odabrani ljudi iz oba tima slože jedan od mečeva može da se snima.
    9. Sa obe strane po jedan igrač dobija admina, i svako je zadužen za deljenje crvenog kartona svom igraču ako prekrši neko od pravila.

  14. ок ја не играм...

  15. Madafaka, brate pa nemaš 2 godine da ideš na spavanje u 10 svaki dan jebote :)

  16. А ко су то "одабрани људи" и коју функцију имају они?
    да ли да рачунам онда на тебе Ксела или да ти тражим замену?

  17. А шта је било синоћ са буреком?

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.