HBSV - ХексБол Савез Вукајлије

  1. Vidim igrate , objavite rezultate , pregled utakmica i zanimljive dogadjaje kad zavrsite :)

  2. Шокеру ел оћеш да снимаш?

  3. Neka mi neko ostavi link ovde, ne očitava mi stranicu onu uopšte...

  4. КОЈЕ СРАЊЕЕЕЕ!!!ЈА прстом нећу да макнем следећи пут када се буде организовало , само има да дођем да играм.......... трећи пут јеботе...

  5. Niko nema dovoljno jak upload da izdrzi 10 igraca...

  6. Ајде да скушљамо паре за јак аплоуд.Ево ја ћу да се жртвујем и на себе преузмем тај терет.3мб/с аплоуда.Паре уплаћујете на рачун
    235235-5235235235-749696-34637

  7. Laki brate, šta da radimo, neće nas...
    Moramo da se uskladimo sa Čavezom, čovek ima do jaja net.

  8. sumljam da bi i kod njega šljakalo 12 igrača ne može 12 previše je 4-4 maksimum mislim da ni jedan od nas ne može više

  9. Evo ja da kažem da sam iznenađen kakva je situacija bila, nijedna provokacija ili pretnja nije pala!
    Hoće li neko da igramo sad mi?

  10. Ја немам више снаге низашта,а играо сам добро вечерас и баш сам се спремио за тај турнир,и оно ништа

  11. Како смо са ППП-ом играли 4 на 4 и није било лага , или само мало?

  12. A jebiga, neće nas...

  13. Vidim da ste nešto kao pričali na bureku pa ono ja sam kontao da igramo iz zajebancije kao i srbin i sad kao kenjate tamo kako smo loši što ovde to ne pričate mene lično boli kurac al onda vi kao kenjate kako mi provociramo i jedemo govna ja sam za to da napravimo 3 ekipe po 3 igrača i a,b,c tim po sistemu a-a 3 puta b-b 3 puta c-c 3 puta i što nisu spektetorski izašli kad smo pokušali 4-4 protiv ppp je radilo ne verujem da je niko od nas kočio jer nema smisla što bi mi kočili kad smo mi i tražili meč

  14. Vidim da ste nešto kao pričali na bureku pa ono ja sam kontao da igramo iz zajebancije kao i srbin i sad kao kenjate tamo kako smo loši što ovde to ne pričate mene lično boli kurac al onda vi kao kenjate kako mi provociramo i jedemo govna ja sam za to da napravimo 3 ekipe po 3 igrača i a,b,c tim po sistemu a-a 3 puta b-b 3 puta c-c 3 puta i što nisu spektetorski izašli kad smo pokušali 4-4 protiv ppp je radilo ne verujem da je niko od nas kočio jer nema smisla što bi mi kočili kad smo mi i tražili meč

    Ignoriši debile, ko ih jebe, pokušam lepo a oni seru. Nećemo igrati meč sa njima i kraj.

  15. Душан смирен ко и увек

  16. Džanki dobio si dozvolu da se ponašaš normalno svaki put kad neki Buregdžija dođe ovde!
    Probali smo normalno ali oni seru, i čisto da kažem ovako, pročitaće neko njihov, ja sam gomilu puta spasao njihov gol kad su igrali protiv Dušana i Srbina i Jabučila :)

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.