HBSV - ХексБол Савез Вукајлије

  1. Па кењају, мислили људи да због мене лагује, глупи су ко курац.

  2. ja sam za da se vrati liga jer sve mi se cini da reprezentacija nece igrati protiv nekog drugog tima osim PPP-a.

    jel igra neko sad btw?

  3. ja sam za da se vrati liga jer sve mi se cini da reprezentacija nece igrati protiv nekog drogog tima osim PPP-a.

    jel igra neko sad btw?

    Poradiću na tome da organizujem ligu...

  4. Poradiću na tome da organizujem ligu...

    Liga ftw ! Timovi od tri igraca , igramo svi , i nema ovolikog cimanja .

  5. Ja sam za Gadafija, kakva opozicija, sve su to narkosi..

    P.S
    Evo link do nove sobe, tu sam još 2-3 sata...

    http://www.haxball.com/?roomid=f6dda4f15b8b40bc88e2fab53488801e831a3059cac716aa047a8c0eec866375&pass=1

  6. То се неће знати ко кога јебе.......
    АЛИ!Кад мало боље размислим....
    Ово је ХБСВ - Хекс Бол Савез Вукајлије!Репрезентација је само један део савеза , она и даље остаје да постоји.У склопу савеза могу да се организују и лиге наравно!
    1на1 лига , 2 на 2 лига , 3на3 је већ мало захтевније али је ваљда изводљиво...
    АЛИ!Ако хећ правимо те лиге нека се за сваку лигу отвори посебна тема.
    Сви који буду учествовали у лигама , биће уписани у регистар ХБСВ-а.

  7. pa znaci usvojen predlog za povratak lige??
    aj pravite temu onda....

  8. FALA SVETOM JAJETU ! Laki prihvatio lige ! Ja sam za ljudi...

  9. Nista bez Xele , samo polako , on je organizovao i prosli put onu klubsku (timsku) igru , a mislim da ce i sad hteti .

  10. Није Ксела органитовао прошлу лигу , Дотер је то радио , крајње неуспешно и никако.Најгора организација икада!
    Стављам предлог на гласање!

    Да ли сте за 2 вс 2 лигу вукајлије?

    Зашто 2 на 2?Зато што може да учествује више играча и тимова , и није толико захтевна игра за пинг за разлику од 3 вс 3 а има тимске игра за разлику од 1 вс 1.И ове друге ћемо пробати касније ,али за почетак мислим да је ово најбоље , док се не уходамо.

    Ако изгласате предлог "ЗА" правим тему и у договору са одбором правимо жреб , правила , прописе и томе слично.

  11. ZA(ZAsada)

    Dok vidimo kako će to izgledati... Mada je glupo otvarati novu temu za 2 igrača i praviti neki logo za njih i shit... Al bolje išta nego ništa...

  12. Mozemo sa nekim random sistemom pravljenja timova . Na jednoj strani reprezentativci (jaci) na drugoj smrtnici (slabiji) tu pada random i onda su otprilike svi timovi izjednaceni (jaci i slabiji) . Samo moramo da smislimo kako bi se "izvlacili" ti timovi .

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.