HBSV - ХексБол Савез Вукајлије

  1. А зашто не би по договору лепо?На пример ја кажем "оћу да играм са Србином" и ми играмо у том тиму , остали нека раде шта хоће ,то је ваљда и поента ове независне лиге, репрезентација ту нема неке везе.И није потребно прављење грбова и дресова , ти тимови ће се вероватно мењати често.За сваку нову лигу иде нова тема.

  2. Ja sam takodje za taj dogovor , al par ovih se ne slaze kolko sam video dok smo igrali .
    I da , grbovi nisu potrebni , samo ime tima .

  3. ja sam za ali kao sto Bio rece ispasce da imamo timove tipa: Laki Srbin, Dzanki Ivo, Xela Dusan itd i onda mi ostali obicni cigani koji se borimo za kurac. al aj da probamo pa kako bude....

  4. Е сад , не мора да значи да смо ми репрезентативци бољи у систему игре 2 вс 2.Ова лига је још један вид усавршавања играча , подизање такмичарског духа и форме и још један тест скилова за све играче.Рецимо да , у зависности од броја пријављених тимова , играчи прва два тима на табели , ако нису , аутоматски упадају у репрезентацију?

  5. to mi zvuci kao dobra ideja. a da igraci tima koji je poslednji na tabeli, ukoliko su clanovi reprezentacije, ispadaju sa spiska??

  6. Jok bre . Zato ja i kazem reprezentativac i smrtnik , da bude izbalansirano .

  7. ПА то испада да намећеш људима да морају да играју са неким с ким неће?
    Није то баш нешто у спортском духу.
    Па ајде , може и то, последња екипа ако има репрезентативце м ти исти испадају са списка репрезентације.

  8. Citiracu te :

    Па ајде , може и то, последња екипа ако има репрезентативце м ти исти испадају са списка репрезентације.

    To ponistava jednu od tvojih prethodnih recenica :

    ... то је ваљда и поента ове независне лиге, репрезентација ту нема неке везе .

  9. treba da biramo sami saigrača ovako može da se desi da igraš sa nekim čija ti igra ne odgovara ja bi igrao sa kselom ne možemo da izgubimo kad igramo zajedno

  10. Ko li bi onda igrao samnom ?
    Mozda NIKO !
    http://www.dramabutton.com/

  11. e da da dodam sigurno je svako od vas dosad igrao sa nekim koji mu baš leži kao saigrač tako da bbiranje saigrača mislim da neće biti problem

  12. šokeru naći će se neko ne boj se nećeš biti trinesto prase :)

  13. Не знам, ја бих са душаном, кселом, јанпи, сенка, не могу да се одлучим

  14. A nekom magijom reprezentativci gube svoje sposobnosti ako igraju 2 na 2 ?

  15. JA I ŠOKER!

    Tebi laguje skocko :3

  16. A da neko otvori sobu ? More play less shit..

  17. L@Ki skim igras, imal te ? :D

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.