HBSV - ХексБол Савез Вукајлије

  1. I sta da radim kad dodjem ovde? Ovde ima neke sobe, ali svuda trazi pasvord.

  2. HaxBall update

    Promenjen je meni
    Admini mogu da pauziraju meč i da menjaju ekipe
    Kada igrač napusti sobu njegov ,,leš'' nestaje
    Ime sobe je na vrhu ekrana

  3. Hoce neko da kreira ?
    Bioshocker

  4. Pa imas link jedan post iznad tvog :D

  5. Немам 2 дефиниције, немам 100 поена али хтио бих да играм са вама онако, забаве ради (не морам у репрезентацији). :D
    Може неко да ми напише која је лозинка? :)

    Мрзи ме да читам свих ових 90 страна па бих да питам је л' постоје и неки клубови (јер видим да имате лигу/куп) и каква је процедура за пријем у клуб(ове)?

  6. za pass pitaj L@kija ili madafaku ili Dzankeeja i slicne jer su oni ovlasceni da je prosledjuju. da igras mozes kad god oces (kad dobijes sifru to jest :D ).
    za timove jbg zakasnio si, prva sezona nam pocinje veceras i do sinoc si mogao da se prijavis (ne trebaju bodovi i defke) pa kad se zavrsi seznoa (za nekih 20 dana otprilike) vjerovatno ce moc da se prijavljuju novi timovi.

    dakle, pitaj za sifru i mozes da igras svaki dan onako rekreativno jer svaki dan bar neko igra

  7. Жељко , шта да ти кажем , ајд скупи прво те поене и дефиниције па онда можемо и да играмо , јебига , не можемо сада сваком да дамо шифру , има много тролова и спамера...

    Него , сутра имамо меч са ласт ФМ-ом.То уједно значи да сутра нема лигашких мечева.
    Ово је прва постава коју би ја извео против ФМ-а :
    1.Душан 1001
    2.Саншајн
    3.Србин 1389
    4.Џанки
    5.Мадафака Шит
    -----------
    три замене су :
    1.Јабучило
    2.Ксела
    3.БојанБојан Бојан
    -----------
    Нека се одазову ови са списка да видим на кога све могу да рачунам....
    Морамо мало да промешамо ростер да испробамо све играче...

  8. ja mogu
    EDIT a ko će biti host

  9. To Xela organizuje....

  10. Џанки вам је пренео да

    ЈЕ СПРЕМАН

    за утакмицу са ЛАСТФМ.

  11. U slulaju da neko ne gleda prethodne strane ..

    Него , сутра имамо меч са ласт ФМ-ом.То уједно значи да сутра нема лигашких мечева.
    Ово је прва постава коју би ја извео против ФМ-а :
    1.Душан 1001
    2.Саншајн
    3.Србин 1389
    4.Џанки
    5.Мадафака Шит
    -----------
    три замене су :
    1.Јабучило
    2.Ксела
    3.БојанБојан Бојан
    -----------
    Нека се одазову ови са списка да видим на кога све могу да рачунам....
    Морамо мало да промешамо ростер да испробамо све играче...

  12. Ako se nekome igra, neka udje.

    http://www.haxball.com/?roomid=c408a8921dadd055b1bbf949cde00a6271ed2027b8051100d6894248cbb69225&pass=1

    Želeo bih opet da pokušam trial za reprezentaciju, smatram da bih trebao upasti.

  13. na mene mozete uvek da racunate al ako nije cimanje voleo bih da budem obavestem oko ovakvih dogadjaja preko pvt-a posto ne posecujem temu nego me je drug obavestio hvala.

  14. Важи Бојане.
    ------------
    Да ли сте икда желели да кажете ___________ оно што мислите о њима? ЗА све то ту је ............ :))))

  15. Сви учесници лиге нека крену са одигравањима својим мечева.Сва правила и пропозиције су на првој страни ако неком нешто није јасно.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.