HBSV - ХексБол Савез Вукајлије

  1. Liga pocinje ! URA !

  2. АЛО, има ли кога?

  3. Закаснио си Хуго , пријављивање је прошло.Трајало је три дана...

  4. А дај није фер, нисам имао нет!

  5. Полако , завршиће се ова за једно 20 дана па се пријави онда....

  6. Hugo može da se desi da ja ostanem bez neta skorije pa da uletiš umesto mene sa Dušanom.

  7. ne moze to XelA...
    pravila su pravila, nema izmena...

  8. Gde piše da to ne može? Ostavi mi link do posta.

  9. Vi cete bas da skenjate sve vidim .

  10. L@kinjo u koliko je mec sutra, zauzet sam celi dan, imam mozda slobodno od 7 do pola 9 pa ako se uklopi ?

  11. Ксела је одговоран за то.Ако није променио време одигравања , требало би да је у 9.

  12. Laki je l igraš Hax sad u nekoj sobi...
    imaš PVT...

  13. Imam ideju jednu, ovako...
    Da napravimo ligu, ali pravu ligu, sa pravim klubovima i pravim dresovima i himnama i tim čudima.
    Da prvo osnujemo dva kluba za početak, po 10 igrača, kasnije se odvajamo, pa imamo tri ili četiri kluba, kao prvi timovi, kao Milan i Inter.
    Svaki igrač bi imao pravo da ode iz jednog tima u drugi sa dozvolom većine svojih suigrača.
    Mrzi me sada da pišem, ako ste zainteresovani pitajte šta vas zanima ako jok protraćio sam 3 minuta života bezveze.

  14. koja je sifra sa vukajlliju inace ako neko moze PM.. inace novi sam na vukajliji ali hax sam znalac :)

  15. Можеш увек да направиш собу овако за играње,али за репрезентацију постоји посебна шифра коју знају само чланови,имаш на првој страни шта ти треба да уђеш у репрезентацију

  16. e jbg, xD nisam ja za te egzibicije da skupljam poene da bih igrao, samo sirovi talenat xD

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.