Pitanje autor - odgovor moderator

  1. mene mnogo boli kurac i za vukajliju i za sve.

    Онда трајни. Ћао.

  2. buri, koja? Jedna je obrisana.

  3. frenki, pogrešno sam linkovao post... nisam baš vješt... imaš post iznad miličinog...

    EDIT: mislim da sam provalio foru sa postom http://vukajlija.com/forum/teme/11434?strana=70#post_1015724

    radi se o definiciji sa naslovne o zloupotrebi alkohola koja ima isti smisao kao i ona moja...

  4. Пазнашкако, ја би оставио ову. Мислим, ако теби баш толико није стало да ова друга буде на гробљу. Ето, имају различит назив, а и ова његова је мало садржајнија.

    Ал' ето, ако неки други мод мисли другачије, нек је покопа, нећу ја много да се буним. :)

  5. nema se tu šta ostavljati ili ne... sad mi je stalo... ako oćeš obriši obe, ali ova nije ni za kurac realno, a i ja sam svoju prvi napisao...

    jel ti sadržajnija zato što su liječi reumui, migrenu i ostale boleštine...

    i nisam od onih koji seru da mi nije stalo do poena, ako sam nešto uradio kako treba...

    sjećaš se kako ni riječi nisam rekao kad mi je korleone nakon 3 mjeseca obriso defku koja je plagijat, iako nisam namjerno plagiro...

    i još dođe dotična autorka i umjesto da ispadne laf i kaže jebi ga tačno je ima isti smisao i neka modovi vide šta će sa njom ona se prosere na komentarima...

  6. Ево, обрисана је. Можеш отворити шампањац.

  7. Ево, обрисана је. Можеш отворити шампањац.

    kako da shvatim ovo? kao zajebanciju ili provokaciju?

    sad sam se raspitao i praksa je bila da se uvijek obrišu te definicije, pa prema tome epilog i nije mogao biti drugačiji...

  8. Џими

    Милан 91

    http://vukajlija.com/recnik/autori/19799

    Вређања. И на националној основи, између осталог.

    Десет дана.

    ЕДИТ: 17 дана

    Едит Пеки (17.2) Направио дупли налог, и лајковао самог себе; био активан са тог налога док је овај банован.

    Продужава се на месец дана.

    30. januar 2011

    Slusaj me tarzane poslednji put ti ovo kazem, nemoj da mi glumis super heroja za tastaturom, i da mi pametujes tu sa tvojim pisljivim 19 godina, ja kad sam ovde prvi put doso ti si lopaticu trazio u pesku. Prema tome, ako imas nesto protiv mene, i zelis da mi razjasnis mozemo da se vidimo, i onako dolazim u nis, idem u kafanu pa na lexington. Pa da mi sve to kazes lepo uzivo, ovako glupo.

    Drugo, napravio sam dupli, i ima pravo ko ste rece bas na ovom postu jedan mod. I ima pravo da se koriste dva naloga. A sebe da sam lajkovao jesam jer prvog dana kad sam dobio ban, bio sam hejtovan, mozes i da proveris da se uveris junacino. Prema tome, ja na ovom profilu nikog nisam vredjao i psovao. Dakle meni je vec ban bio isteko, banovan sam 30.1, 18 dana puna su prosla ban mi nije bio skinut! DAKLE BAN JE ISTEKO!

    Trece, razmisli lepo sta radis, jer moze da ti se sve to obije o glavi. A sad slobodno banuj i ovaj. Budi mi pozdravljen. p.s. vidimo se.

  9. Па супер онда.

  10. Ејејеј, лакше мало, није ово чет. Озбиљно, нема спемовања ових сервисерских тема.

  11. OBRISANO

  12. Ау брате какав смарач.

  13. E ljudi, ako u slagalici pozdravim Vukajliju ocu li dobiti ovde neku nagradu za to?

  14. Не верујем да ће те пустити да је поздравиш. Тачније, исећи ће то. Није РТС наиван.

  15. dulli nalog
    http://vukajlija.com/recnik/autori/39841

    popio ban na jedan dan pa ste ga zaboravili, nemam s kim da se prepucavam...

  16. Greota bilo bi lepo , al istina nikad nisam video u slagalici pozdrave .

  17. evo sijalice dobićeš lajk od mene...

  18. Nemam pojma, bas cu da ih pitam...I sta bi RTS imao protiv toga?

  19. Zato što je to reklama za vukajliju, ali ono.......
    A sijalice, kad ćeš bit'?

  20. Nemam pojma, bas cu da ih pitam...I sta bi RTS imao protiv toga?

    Па, није мала ствар кад те гледа неколико стотина хиљада људи и кад поменеш неки сајт.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.