Pitanje autor - odgovor moderator

  1. http://vukajlija.com/forum/teme/1586?strana=34#post_1015315

    Ако си погрешио у куцању, или слично, пријави овде, па ће неко да среди.

  2. Zašto su odabrane definicije odjednom postale poligon sranja,nezanimljivosti i pobačaja humora? Konkretno,da li ih moderatori i dalje biraju do odredjene mere?

  3. To je više subjektivno, mada ima i istine. Sve legendarne definicije su već odabrane, tako da teško može da se izvuče neko staro remek delo. A malo je i promenjena strategija biranja, tako da se sada bira više definicija dnevno, al su zato i nešto slabijeg kvaliteta. Takođe, sad je malo stavljen akcenat na novije definicije. Sve u svemu, ne verujem da je to nešto loše.

  4. Модератори бирају сваку од тих дефиниција.

    Могуће је да улети нека слабија.

  5. Podrska za Gvozdenovica!

    Inace

    Молим без питања типа: "Зашто баш они?" и слично. Аутори су одабрани по принципу тога што редовно читају, оцењују, а уз то су и активни на већ постојећој предлагачкој теми, као и остатку форума.

    Redovno citaju, aktivni su? Da li je to razlog da oni ocenjuju sta je dobro a sta ne, na osnovu cega oni to mogu da ocene da je defka dobra? Ispada sad, redovno idem na poso, radim, ne kasnim i treba da budem sef pored vec postojeceg sefa? Ja mislim da to nije dovoljno. I mislim da nije pravedno tako sto odlucuju njih 7oro. O tome treba da odlucuju moderatori a ne obicni korisnici (bez uvrede za ovo obicni, dodje rec). I zasto se sve zasniva na osnovu poznanstva tj popularnosti na sajtu? Dakle vi samo gledate one koji su ispod #1.000 ostali clanovi su suvisni.

  6. I mislim da nije pravedno tako sto odlucuju njih 7oro

    Јок, ти ћеш.

  7. Ne, nisam reko to zbog sebe, nego zbog druge clanove. Naravno da ne bih nikad, nemam vreme da sedim ovde ko neki po ceo dan i idem REFRESH na 10ak sec. Imam svoj zivot, ovde udjem da se zezam, a ne da buljim o tome ko je postovao, ko je definisao i ostalo. Budi mi pozdravljen, plata ti lezi 31og.

  8. Pa što te boli kurac onda ko odlučuje, brate...
    Bunio si se i što sam najljepši....

  9. Ај сад крај дискусије. Ако имате питања за модераторе, поставите их, ако не, ништа.

  10. Стандардно, ја "нолајфер", а он јебе.

  11. Ако имате питања за модераторе, поставите их, ако не, ништа.

    Druze, moje pitanje/a su upucena moderatorima, dakle gde stoji "?" to je pitanje. A ne gospodi koja se ubacila.

  12. ima peki... šta se desi sa definicijom koju izbacite na naslovno, a koja ima potpuno isti smisao kao jedna koja je već definisana?

    pitam, jer slavk0 juče puče minus na neku koja je slična neoj njegovoj, a ovu danas predloži i ja okačim link i niko ne jebe ni stručno...

  13. Сес, десет дана си на сајту, и већ би револуцију да правиш. Да, они су компетентни, то је одговор.

    Бури, могуће је да постоји слична дефиниција, али сличност може да буде и мала и велика, дакле, варира.

  14. Сес, десет дана си на сајту, и већ би револуцију да правиш. Да, они су компетентни, то је одговор.

    Jedno je sigurno, da sam duze od tebe ovde. I nisam 10 dana vec skoro 4 god. Pozdrav.

  15. smisao je potpuno isti... samo je ova malo sadržajnija, tipa ima više pobrojanih šteta...

    a ako ćemo pošteno, moj primjer nije nešto, ali ima više smisla nego pola njegovih nabrojanih ''šteta''... :D

  16. Наравно да је поздрав, пошто ћу сад да ти банујем овај налог, обришем лајк који си дао свом првом налогу, Милан91, а на том налогу ћу и да ти продужим бан, једно месец дана.

    Поздрав.

  17. Slusaj me balavac, mene mnogo boli kurac i za vukajliju i za sve.

    Da ti obrazlozim par stvari.

    Џими
    Милан 91

    http://vukajlija.com/recnik/autori/19799

    Вређања. И на националној основи, између осталог.

    Десет дана.

    ЕДИТ: 17 дана

    Едит Пеки (17.2) Направио дупли налог, и лајковао самог себе; био активан са тог налога док је овај банован.

    Продужава се на месец дана.

    30. januar 2011

    BANOVAN SAM 30OG A DANAS KOJI JE DATUM? JEL SU TO 17 DANA ILI PUNIH 18, A? MOZES DA GA PRODUZIS I NA TRAJNO ZABOLE ME PATKA. I DAO SAM PAR PLUSA TJ 2,3,4, STO DA NE, DOBRE DEFKE. :*

  18. Banovan sam al volem da nisaaaam....

  19. Jedes govna, al volem da ti nabijem kurac oci da ti izlete....

  20. zašto se više ne obriše ova defnicija http://vukajlija.com/forum/teme/11434?strana=70#post_1015768?
    molio bih za konkretan i korektan razlog, inače imam namjeru dosđivati dok god ne dobijem isti!

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.