Pitanje autor - odgovor moderator

  1. Meni je, na primer, stalo do moje definicije ' http://vukajlija.com/izmislio-si-rupu-na-saksiji/293164 ', a ona je bila obrisana jer je već jednom bila definisana.
    Molim vas da mi kažete koji je razlog njenog brisanja kada uopšte nije ista kao jedna na tu temu.

  2. Није иста, али се може рећи да је слабија од оне која већ постоји, тј. мање труда је уложено у њу. Ако се дефинише исти појам, не би било на одмет да се проба да се дефинише на неки бољи, инвентивнији начин. Овако добијеш исту ситуацију као кад покушаш да апдејтујеш рачунарски програм верзијом која је старија од постојеће. Ако ме разумеш. :)=

  3. Razumem.
    Ali, zašto onda, na primer, neka definicija koja je na temu neke druge definicije nije izbrisana a slabija je od nje? Ako me razumete. :)

  4. Па, има много дефиниција, а мало модератора, а и Каизен нас нешто слабо плаћа. Ако ме разумеш. :))

  5. Каизен се стисо ситуација је несношљива рапрезентативни синдикат се наоштријо за мирно решавање спорова

  6. Ne kontam baš. :)

  7. Има много дефиниција не постиже се све да буде под конац! :)

  8. Samo ti piši nove definicije i ne obaziri se na obrisane. Biće još dobrih koje nisu ranije definisane.

  9. Aha, sad kontam..
    Al' de moju nađoste?!
    Hahaha, šalim se..
    Nema veze, valjda će mi nešto dunuti pa da opet napišem nešto.. :D

  10. A gde je ta prava defka?

  11. Jel sme da se otvori tema o pušenju trave? Mislim ono, ne samo za aktivne pušače, nego kad su probali prvi put, zašto i tako.

  12. Ima već tema o drogama i iskustvima, tako da nema potrebe.

    Borko, kucaj u pretragu "rupa na saksiji".

  13. И то одлична тема! Било би кул да живне

  14. Pa to sam i kucao. nema ništa, zato sam i rekao, a kucao sam i u infinitivu

  15. чек саћу преорем

  16. Да л' беше Валдемар написао на некој теми да се једном толико напушио хашиша да се удвојио и видео себе на другом крају собе? :) Је л' зна неко где беше тај пост?

  17. ко што видиш има и о легализацији. Мислим да би било дискриминаторно свести тему само на пушење траве, ова је таман.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.