Pitanje autor - odgovor moderator

  1. može li neko da mi pobriše sve postere. Osim možda ovog http://vukajlija.com/zabava/posteri/72435 ostali su njesra, a i ne trebaju mi.

    edit: fala d džem

  2. Обрисао сам ти све, овај има адресу сајта. (тј. имао је)

  3. Šta bi sa Otiskom dana?

  4. Zašto moje definicije tako loše prolaze?

  5. Колико се ја сећам, каизен је прошле недеље обећао да ће се овог викенда десити нешто по питању цензуре на насловној. Шта би од тога?

  6. Šta bi sa Otiskom dana?

    Bančio sam ceo vikend k'o nenormalan. Sutra, to jest -danas.

    Zašto moje definicije tako loše prolaze?

    Ne znam.

    Колико се ја сећам, каизен је прошле недеље обећао да ће се овог викенда десити нешто по питању цензуре на насловној. Шта би од тога?

    Radi čovek verovatno. Kada završi -desiće se.

  7. TheVlajko

    Zašto moje definicije tako loše prolaze?

    Имаш просек 53, неки би убили за такав просек... шта је ту лоше!

  8. Ima li neke šanse da vam se ta etiketa "moderator" promeni u "terminator".
    Pitam jer sam ja "za", jer bi bilo originalno imati sajt sa terminatorima, smorilo je da svi sajtovi imaju moderatore. Budimo jedinstveni!

  9. Ima li neke šanse da vam se ta etiketa "moderator" promeni u "terminator".
    Pitam jer sam ja "za", jer bi bilo originalno imati sajt sa terminatorima, smorilo je da svi sajtovi imaju moderatore. Budimo jedinstveni!

    Ima šanse.

  10. Rekoste da se izbegavaju pitanja o brisanju defki,ali jbg,bas me zanima sta se desilo sa definicijom svedska pec?Danas sam je okacio i sad vidim da je nema.

  11. Rekoste da se izbegavaju pitanja o brisanju defki,ali jbg,bas me zanima sta se desilo sa definicijom svedska pec?Danas sam je okacio i sad vidim da je nema.

    Nisam je ja obrisao, ali bih da sam prvi naleteo -pa ću odgovoriti.

    Nelogična je, sama tema prđenja me ne impresionira, a mučenje prđenjem mi se štaviše gadi. Slično je i sa ostalim članovima pošto je krenula u minus. Takođe je pola napisana ošišanom, a pola normalnom latinicom što govori da te boli kurac za nju jer se nisi potrudio oko pisanja.

    Treba izbegavati pitanja pogotovo oko definicija koje idu u minus, jer zaista nema logike boriti se za njih.

  12. Ma nisam bio tu,nisam video da je otisal u minus,sam bih obrisao.Fala.

  13. Термин му је за 13 дана.

  14. Ja se već par dana ustežem da pitam i sve me sramota... kud nestade oko 200 mojih poena?
    Čisto informativno.

  15. Од кад се дели 13 дана због спема?

  16. ZA 13 dana.
    Znači 15. :)

    Nije samo spemovao.
    Mada opet, nije pošteno.

  17. Термин му је за 13 дана.

    Самхаине, немој да пожурујеш, није се за играти са трудноћом.

  18. Да ли је могуће да немаш нимало смисла за хумор, могао си бар 10 минута да је оставиш? Не разумем за кој курац мораш одмах да је бришеш.. Јел мислиш да ја сам то не бих урадио ил шта??? А?

  19. Претподстављам да се мени обраћаш.

    Елем, и да си написао дефиницију "Каизен и 12 модпостола", опет бришем дефиниције о Вукајлији које су глупе. Одма'.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.