Pitanje autor - odgovor moderator

  1. питај кајзена

  2. Kaunt

    Haha, baš se jeste uživeo - ovih par poslednjih sam video i pomislio da s ti.
    Ali nemojte baaan bre, nije Dejanče neko govedo.. Imate ono "malo se zaigrao" i tako to.

    Aj ovako, ako garantuješ da će da vrati svoj nadmak do pola 4, dokle sam ovde, ja ga odbanujem sad odmah, a ako ne vrati, banujem i tebe za podstrekavanje i uzbunjivanje?

  3. Џани

    брате јери видиш да сајт неради каки курац пехар

    јаби воло да имаш оно говно да окачиш неку звучну поруку на профил

    i ja pa da mi odabereš definicijouu!

  4. Pitanje za najnovijeg moderatora.
    Da li si ljubomoran i zašto što sam tebi tražio da skineš definiciju koju si odabrao a što je baš Vidra odabrala definiciju na to mesto? I da li misliš da između nas ima nešto osim velikog broja kilometara? pozz

  5. Aj ovako, ako garantuješ da će da vrati svoj nadmak do pola 4, dokle sam ovde, ja ga odbanujem sad odmah, a ako ne vrati, banujem i tebe za podstrekavanje i uzbunjivanje?

    Koji tačno član Krivičnog zakonika?

    EDIT: Pitanje je retoričko.

  6. Aj ovako, ako garantuješ da će da vrati svoj nadmak do pola 4, dokle sam ovde, ja ga odbanujem sad odmah, a ako ne vrati, banujem i tebe za podstrekavanje i uzbunjivanje?

    Evo ja garantujem.

  7. Ti garantuješ, a mene da banuju. Najs traj

  8. Ja bi mu produžio ban na dva dana. Al stvarno.

  9. Koji tačno član Krivičnog zakonika?

    EDIT: Pitanje je retoričko.

    Znam, nećeš da se bakćeš s dilejom :)

    Ajmo, znači Ironični garantuješ? Nema predomišljanja posle.

  10. Vrlo je logično da ja garantujem a tebe banuju Kaunte.
    EDIT: Takoe 卐NatNat卐.

  11. Davaoca garancije banujem ako Jacin brat ne promeni nik.

  12. Kako neko sa nikom Dejanče može biti loš čovek?
    Ili sa nikom Natnat.

  13. I likom, moliću lepo.

  14. Јаца је Дејанче ал неће да призна.

  15. E ovako hvala ironičnom i kauntu. Nisam znao da je na sajtu koji služi za zajebanciju, zabranjeno zajebavati se izgleda da je ta privilegija dostupna samo moderatorima, ne vidim da sam na bilo koji način preterao, nisam psovao niti bilo koga uvredio samo sam se šalio i to je trajalo možda 10 minuta posle 10 minuta bi me smorilo i vratio bi se u svoj stari nick. I zanima me još jedna stvar na koga si mislila kad si rekla "nećeš da se bakćeš s dilejom" Jel se to odnosilo na mene?

  16. Hvala NatNat. Zi hajl!

  17. Niko nije ni rekao da si psovao i vređao. Predstavio si se kao neko drugi i u njegovo ime se obraćao članstvu. Zato. I nije bilo deset, nego 24 minuta.
    Dileja sam ja, a odgovor je bi oupućen Grofu, na edit:Pitanje je retoričko.

  18. Što meni Zi hajl?

  19. Ironični uvek može da se vadi da je bio ironičan.
    Čak i kad je u pitanju nešta drugo

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.