Pitanje autor - odgovor moderator

  1. Tvoja baba je mnogo pametna žena kada je u pitanju tehnika. Moja zna samo TV da upali kad su na redu španske serije.

  2. Tvoja baba je mnogo pametna žena kada je u pitanju tehnika. Moja zna samo TV da upali kad su na redu španske serije.

    realno...

    Што се тиче дефиниције, ако мислиш на "Јелен Суперлигу", да - у питању је излизана тема. Претражи тај наслов и видећеш доста сличних дефиниција.

    sto se tice definicija, ja sam veoma nekreativan...da se ne lazemo...pre neki mi sinula ideja da napravim definiciju plagijata, cija ce definicija biti copy/ paste sa wikipedije, a u deskripciji link za istu.

    ok, fora nije prosla, definicija obrisana.

    kada sam ukucao na "vukajlija search" plagijat, neko je okacio isti to sa istim naslovom i istim textom pre par meseci, sto mi je trebalo 2 minuta da shvatim.

    poenta ovoga je: na sajtu na kome ima ovoliko clanova jednostavno nema teme koja nije izlizana (sem pantelica koji daje gol za reprezentaciju :) )

    svejedno, hvala na odgovoru, cenim to veoma.

  3. Ljudi , znam da ste pisali o ovome , jebaga sad , pomagajte ! Ne pise mi vreme postavljanja posta , komentara i bilo cega vremenski oznacenog . Mislio sam da je do Hroma , obrisao cookies , history , chache , sve bre . I nista . Otiso na Mozzilu - isto . Smeta mi .

  4. ostavi ovaj post u prijavi bagova, tamo će kaizen pre da vidi.

  5. Pa cekaj , samo se meni to desava znaci . Ali i kad nisam ulogovan isto je . Otrovan sam !

  6. 'Bem se ludog , sad pretrazih forum i vidim kolega Slavk0 postavljao ovo pitanje. Mrtvi datum mi je bio 15. April . Pu ! Izvinjavam se na (sada vec) nepotrebnom pitanju .

  7. Valsinarb90 Troluje i smara. Nikakav doprinos. Sledeći put trajni.

    Nije mi jasan taj oštar tretman prema ovom liku. Koliko sam razumeo, banovan je samo zato što ima neuobičajen način razmišljanja u odnosu na većinu, ispada da nema pravo na to jer će automatski biti proglašen trolom. S obzirom da sam dosta dugo na sajtu, sećam se kako se nekad diskutovalo na forumu i ako je neko zaslužio ban to su zapravo svi koji su spamovali po temama koje je otvorio. A za svaku od tih tema se dobro potrudio da ih argumentuje tako da valjda ne bi trebalo da se tretira kao smaranje, spemovanje, glupiranje. Za otvaranje zaista retardiranih tema mnogi autori nisu sankcionisani, tako da mi nije jasno ovo. Reći ćete možda, napisao par definicija, došao samo da filozofira na forumu, pa šta s tim? Evo ja napišem definiciju jednom u 100 god. a na forumu tupim često, banujte i mene i sve ostale koji to rade.

  8. Toliko lako prepoznatljiv trol i ništa više da ne mogu da verujem koliki si post otkucao da ga braniš. Ubacio je u jednu temu da su i fudbal i religija za debile, preterao je i trol nije uspeo.

    Samo me zanima kakva bi se konstruktivna rasprava razvila na tom sranju od teme... Same doktrine bi bile iznošene.

    Evo ja napišem definiciju jednom u 100 god. a na forumu tupim često, banujte i mene i sve ostale koji to rade.

    Ti to ne radiš ili ne radiš toliko providno. Ovaj je amater.

  9. ne mogu da verujem koliki si post otkucao da ga braniš

    Nije zbog njega, nego me generalno nervira nepoštovanje i cinizam velikog broja autora prema bilo kome ko otvori temu, jednostavno ban za spem i kraj. Što se tiče fudbala i ja mislim da je sranje, pratim samo zbog kladionice. ;)

  10. Да ли модови могу да бришу постере на којима је плава и црна боја, јер то мене вређа као поштоваоца ове две нијансе из спектра боја?
    (И ја имам слабу тачку, да, да...)

  11. Можемо да ти ископамо очи.

  12. Jeste da je oftopik, ali moram da kažem ovde kada već nisam tamo stigao.. Ona tema da je fudbal sranje me je toliko šokirala i zasmejala da mi nije bilo dobro. Što reče onaj poster:

    Neka neko javi čoveku da od dopa može da se umre.

  13. Да ли модови могу да бришу постере на којима је плава и црна боја, јер то мене вређа као поштоваоца ове две нијансе из спектра боја?
    (И ја имам слабу тачку, да, да...)

    To je taj humor.

  14. Ал ја озбиљно питам, нисам ни имао намеру да будем хумористичан.

    mylyca
    Остави ми бар монохроматске рецепторе.

  15. Znate li, možda, šta se dešava sa pretragom definicija? Tražio sam pojam, nisam ga našao, turio sam definiciju, ali mi đavli nisu dali mira, pa sam ponovo tražio pojam i izbacio mi je 3 definicije.Morao sam da sa'ranim svoju.Nije prvi put da se to dešava, pa ako možete, urgirajte kod gazde da to sredi.

  16. Ljudi ova tema nije obdanište.
    Nemojte pitati svakakve gluposti, a bagove prijavljujte na temi za to (koja postoji).

  17. obrisao poster sa sve komentarima.
    resio sam da ne banujem nikog ispod posto ovo jeste bilo isprovocirano (posterom. ne ulazim u prepirku po komentarima), a kapiram da ko je vec vredjao i bio neprimeren, ponovice, i kad-tad dobiti taj ban.

  18. ja banovala malo :) odbanuj ih, samo nemoj onoga s avatarom "puši kurac"

  19. a dobro... nista onda, necu da menjam.
    ja sklonio samo pod tepih da se ne vidi :)

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.