Pitanje autor - odgovor moderator

  1. surovi nejasan ti je post. Promenio nik ovo ono zik zik zik stoji mu mogša stoji mu pička materina a nema hrnjao?
    Ovde vam ljudi traže brisanje svojih profila zbog milion pametnijih, privatnih razloga, jok, to ne može, ovom sve može.
    Dakle drugo pitanje- gde je tema na forumu kojom je Peki d džem obznanio njegov povratak na velika zvona s tim da ne sme napraviti nijedan prekršaj više?
    Pomozite mi da nađem temu, hvala.

  2. Dogovor poništen, tema obrisana.

    Prošli nadimci: Hrnjau, Carimir, Цара, MOГШA, Цара, Alhemičar, Pandan

    Da pomognem malo modovima. :)

  3. Ovde vam ljudi traže brisanje svojih profila zbog milion pametnijih, privatnih razloga, jok, to ne može, ovom sve može.

    Aman ženo ne možemo mi nikome da obrišemo profil...da možemo ja bih Ninki davno obrisao jer ne mogu više da ga gledam.

  4. Објасните јој да човек очигледно никада није имао надимак Хрњао.

  5. ?
    Frenki odgovaraš na moju konstataciju koja je postavljena u sklopu pitanja, a ne na pitanje.
    Dakle da rezimiramo i zadovoljimo moju znatiželju.
    Teme nema, čovek radi šta hoće, može mu se, i to je to.
    Samo nemojte očekivati da ostali napaćeni narod vukajlije igra po nekakvim pravilima kad pravila ne postoje.
    Otišla, ne odgovarajte više, hvala i na ovom.

  6. Ja bih turio Ž umjesto Z u svom niku...Je l' to može? Neko reče da treba biti klitor za to... Istina? Hvala.

  7. Ja bih turio Ž umjesto Z u svom niku...Je l' to može? Neko reče da treba biti klitor za to... Istina? Hvala.

    Da, treba ktitor. Mi nemamo opciju da menjamo nik.

  8. Cenim da je aurora okolisila sa svim tim pitanjima, a zapravo je htela da prokomentarise da se Cari pustaju sva moguca izdrkavanja po sajtu, sve to na racun "pomirenja" i "bicu dobar majke mi" obecanja. Sad je odjednom postao dobar i pozitivan lik?!

    Nemam nista protiv abolicije autora, Bushido je sad redovan na cetu, ali ne provocira previse, ili barem nije maliciozan, dok se pojedincima "bliskim moderatorskim krugovima" dozvoljavaju svakojaka izdrkavanja bez ikakvih posledica.

    Da rezimiramo, pitanje glasi: Kada ce se precizirati striktnija pravila za banovanje? Tipa: 10 dana za "pusi kurac" na cetu?

  9. Da rezimiramo, pitanje glasi: Kada ce se precizirati striktnija pravila za banovanje? Tipa: 10 dana za "pusi kurac" na cetu?

    Ne znam. Ja cenim da neće nikad.

  10. АурорО,
    http://i52.tinypic.com/11ug9b8.png

    Није избрисао профил, Хрњау му је овај профил који користи, видиш да му је то био први ницк, само га је касније променио у Цара, могша, итакото.

    Теме нема.
    Царино понашање сад, у односу на оно раније је прихватљиво, па нема потребе за неким злопамћењем и баљезгаријама, с обзиром на то да је ово један интернет сајт и нема потребе да се бавимо таквим стварима. Почео је испочетка, банује се за сваки прекршај ко и сви остали, а ако се не банује, увек можете то да пријавите, модератор ће реаговати. Смета ми што нам на пропусте указујете без конкретних доказа и жалите се, а ни сами не реагујете, из не знам којих разлога.
    Видим да је оно што вам уствари смета што се модератори не мешају у личне размирице. Ја лично нећу такве ствари да радим, јер нисам дошла никога овде да васпитам и направим од њега човека. Оба учесника у свађи су за мене подједнако крива када гледам са стране, а ви како хоћете.

    Da rezimiramo, pitanje glasi: Kada ce se precizirati striktnija pravila za banovanje? Tipa: 10 dana za "pusi kurac" na cetu?

    Онда када овај сајт почне више да се бави проблематичним члановима него дефиницијама. Хоћу рећи, када оде тотално у курац.

  11. Колико се ја сећам, постојала је тема договор Пеки - Цара - Хрњау. Цара је нови профил, који је спојен са Хрњауом. Теме више нема.

  12. Ждрепчева Сврш

    Објасните јој да човек очигледно никада није имао надимак Хрњао.

    kako ti znaš, tebi piše da si juče registrovan?
    Milice nemoj mi vređanja tipa KURRRRVOOOOO LOBOTOMISANOG MOZGA, PUNIM TE SPERMOM i tako to nazivati ličnim razmiricama.
    I nisam ti se ni žalila niti prijavila dotičnu bolu nego mu tražim definiciju.
    A to ako vi zazirete od njega, jebiga,vaša stvar, ja ga se ne bojim a i puca mi dži za njim i njegovim lololo humorom.

  13. A to ako vi zazirete od njega, jebiga,vaša stvar, ja ga se ne bojim a i puca mi dži za njim i njegovim lololo humorom.

    Ko je jos tu video humor?

  14. Ауроро, линкуј ми и добиће бан. На то сам мислила кад сам причала о конкретним доказима.
    Јер ево, погледај ова два коментара http://vukajlija.com/malosutra/326749#comment_1027073
    Неко са стране би рекао да се вређамо, а то је нека интерна спрдња. Тако да ја не могу да знам шта вас овде све вређа и гледам у пасуљ док ми не пријавите. Мене на пример нитша овде не вређа, јер ме боле курци :)
    Не нападам те овим, него те молим да ако се осећаш угрожено на сајту од стране некога да ми то и кажеш и наведеш конкретно разлоге због чега, где, како да бих могла да реагујем.
    Линкуј ми где је то написао и добиће бан, па макар и ретроактивни.

  15. kako ti znaš, tebi piše da si juče registrovan?

    Пише му на профилу:
    http://i52.tinypic.com/11ug9b8.png

  16. Mož' da pobrišete postove sa "Mesta prebivališta", uneo sam ih sve.

    Hvala.

  17. Hajd ovako da ne seremo mi više.
    Definicije nema, zvala se Razbucana posteljina, to je bila tako ultra mega kul lolo dobra definicija da sam je htela predložiti za naslovnu.
    Išla je nešto ovako To je posteljina koju ne pospremiš ujutro jer si pametan i genijalan pa uveče legneš u istu. Mislim strogo je kul bila.
    Drugo da li da otvaram temu jer nisam baš pobornik jovičićevih metoda ali sledeći predlog
    DA SE UKINE BAN KAO KAZNA
    pišam ja taj ban od sedam dana, deset dana, koja je poenta tog?
    Banujete nekog sa a profila, on ima čitavu azbuku ostalih, i da, to nije ni bitno, bitno je da ne lajkuje sebe na originalnom.
    Hoćeš majci, a to što sa zilion svojih drugih lupa minuse nekom autoru XY?
    Koja je poenta bana?
    I vratite tu Pekijevu temu, glupo je.
    Kao što se kod Džimija za tačkicu išlo u ban sad dozvoljavate aman sve.

  18. http://vukajlija.com/razbucana-posteljina-na-krevetu

    Само користиш ону опцију горе. Пише traži.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.