Pitanje autor - odgovor moderator

  1. Па јел треба да принтскринујем твоје коментаре на мојим дефиницијама? Све тролови и спушрања нека. Аупичкума више. Нећу да коментаришем више овде, ако ће ти то поправити дан. Само немој да ме понижаваш јер сам млађи. Имам иста правс на сајту као и ти.
    Позз

  2. Ако ће ти то поправити дан

    'Начи е. А ниси толика нубара да ти то поправи дан.
    Или јеси...

  3. Veruj da je ovo za tvoje dobro što te odbijam sa ove teme.
    Reći ćeš mi nekad hvala.

  4. Хоћу. Ал' ае од сад мало лагание. Ево иа ћу. Даем реч

  5. bohor samo razumije kurac po celu, vjeruj mi, krle.

  6. Планинаро, најбољи тролер после пропалог Олеа и Царе.
    Хехехехеехехехех

  7. Планинаро, најбољи тролер после пропалог Олеа и Царе.

    Eto vidiš brate, fali ti iskustvo.
    Paninaro je jedna zabagrela crnogorština i nadasve govnara i izdrkotina matora. To je definicija.
    Ništa lično pani.

  8. ne trolujem, bohoru samo opalis macolu kurcem i on se smiri
    EDIT: okej, ponekad moras i dvije macole kurcem

  9. Бохоре, чоече. Тролово сам. Па штае Цара сад? Усахло говно од онога штое био некад. Оле ништа бољи.
    Пани, ништа лично.

  10. Jel bude kada neko okupljanje moderatora, ono, malo piće, iće, muzika? Mislim, dobro sviram frulicu, pa da vam budem džuboks xe xe

  11. more, jepte se svi!!!

  12. nema problema, samo se vas dvojica polivajte govnima. volim vas obojicu podjednako <3

  13. Гугиша дошо да појзенујееееееее.
    Пани, поздрави твое.

  14. ne pojzeniram više, c, jok
    umrlo je sve u meni, sve...

  15. Што? Штатие?
    Обећах Бохору да нећу више. Ајде зпо

  16. paaaa, otkako se sajt privatizovao, nema više nikakvog smisla, toe

  17. Alo moderatorska bagro, zašto sam samo ja bio sankcionisan a onaj debeli Jeabač nije? Na osnovu čega? Vredjao sam ali i on je, zašto kod njega nije stajalo to isto? Dokle će postojati dvojaki aršini za nolajferčine kojima je ovo druga kuća?
    To što mi nije spominjao majku nije manje zlo od onog što mi je upućiivao. I koja uštva me je banovala, ajde, javno odgovorite.

  18. NIJE VAM DOSTA MOJKOVACKA BITKA NO STE MORALI JOS I PAZLA TRAJNO DA BANUJETE?

  19. Ako me ponovo banujete, nek vam je na čast koju nemate.

  20. Ne znam za prethodni ban, ali ovaj sada je od mene.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.