Pitanje autor - odgovor moderator

  1. LOL, čovječe, tebi ni žena ne može da se sagne.

  2. Jer sam potcenjen kao reakcionar :)

  3. Stavi to na profil ili se nije desilo. :)

  4. Агилни, одабери Псету и Декију по једну реакцију и постер. А и мени одабери реакцију, нећу ни ја да лобирам ни за кога бесплатно.

    И одбанујте Оца Јоила.

  5. Kako me nervira Kelt. Mislim da je jedan od najgorih ljudi na sajtu, ako de uopšte može nazvati čovekom.
    Nisi ti banovao Pazla zato što je on vredjao Čavu, nego zato što udara na tvoj ego koji je manji i od tvog kurca. Krivo ti je što ti kao neki doktor nauka nisi mogao da mu pripdiš u raspravi. A uprkos svojoj tituli, ja bih dodao da si debelo oskrnavljen na svim poljima sem tehnologije. Toliko si šupalj, da govna iz tebe prelivaju i sajt. A da ne pričam da ni osnovna pravila maternjeg jezika NEZNAŠ (skapiraj zašto je napisano zajedno).
    Drugo, pričaš o korišćenju privatnih slika i obradi istih, a gde si bio, Smradino dvolična, kad su mažnjavali moje slike sa fba i preradjivalu sliku gde sam imao 2 godine u majkinom naručju i umesto glave stavljali glavić. A? Sve modove je boleo kurac savršeno...vrv što ja nisam svirao gitaru po modovskim svadbama i saranama. To su ti dvostruki aršini o kojima svi autori pričaju.
    Čisto da ne zaborimo da si sam sebi odabirao defke pri čemu nisi imao muda ni da priznaš. Pu!

    A sad odbanuj Pazla ako iole samopoštovanja imaš i pre no dobiješ novu etiketu.

    izvini vejv jebi ga, nisam ni video to, banovao bi za stavljanje kurca umesto glave vejvrajdera sigurno.

    za ovo ostalo mi se naduvaj kurca ko melodike.

  6. Оберите ми тетку.

  7. A gde je to uopšte kačeno to sa kurcem mesto glave?

  8. Malo po forumu pa je Ciklon išao i brisao sa svih tema.

  9. A gde je to uopšte kačeno to sa kurcem mesto glave?

    lol hoću i ja da vidim

  10. I banovao je tada Boga mi al ne znam na koliko

  11. Pa bilo po forumu i cetu. Mislim da je u jednom trenutku bilo na svakoj aktivnoj temi na forumu a banovan je samo onaj ko je pravio sliku, ne i oni koji su je postavljali tako da ako imate iste arsine sada banujte samo kornelija koji je pravio sliku.

  12. E jeste Cik je isao i skidao jadan samo on bio tu bilo nesto kasno valjda

  13. sto onda jede govna ovaj kurcoglavi?

  14. kurcoglavi

    LOL

    Kelte odaberi sam sebi defku budi trve jebe ti se

  15. Ali banujte kornelija on je pravio sliku!!!

  16. Celte esi ti uopšte video taj gif?

  17. Ahaha glavićoglavi

  18. U principu nemojte da fotošopirate i tako to nečije privatne slike. U cilju vređanja i ako vam taj neko to nije odobrio.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.