Prijava

LJUBA CAR! e taj čovjek je omiljeni pjevač milorada dodika, zate li vi koja je to preporuka...

Ja znam jednog Ivana Gavrilovića iz Šapca :)

I Rajko Horizont je iz Šapca! Poznajem ga lično. :)

za toga nikad nisam čuo... ali sad ga gledam i CAR je...

EDIT:http://www.youtube.com/watch?v=6tdablHdiE0&feature=related

@Narya znam Marinu '85 godište(sad se udala u Rumi je valjda ima dete :D) i ekipu Prika i ekipa koja je sa njim živela ovde jedno vreme, pola njih je na bogosloviji a ono tru metalci :D
Znam Borivoja '85, bio je do skora u vojsci.
Tamara '87 ona je na arheologiji, Maja '89 studira ovde književnost...nju sam skoro upoznao.....

Hahahaha Prika je maskota grada! :) Mislim da ih sve znam. :)

Dobar je Prika...nemoj tako :P

Sad je valjda sa ćerkom onog lika sto prevodi Bukovskog....uvalio se bole ga tuki....od kad je sa njom, ako sam ga video par puta.....

Ma Prika je genije, ništa loše, obožavam tog lika! :)

e a koliko taj šabac ima stanovnika, kad se tako svi znaju?

Buri, daleko od toga da se svi znamo, ali Pjer je naveo likove koji uglavnom provedu letnje večeri na Starom gradu, kao i ja, pa ih tako znam.

бури

jel vi znate ljubu aličića? ako ne znate, niste iz šapca

Licno ne, ali sina mu Igora da. :)
@Pjer88 Od svih koje si naveo jedino mozda Borivoja, a Staklena zna ostale :)

pa ti nisi onda prva Šapčanka :P

Licno ne, ali sina mu Igora da. :)

jel to onaj što pjeva sa njim u nekom novom duetu??? što ima iste pokrete k'o ljubo, šiz i te cake?

i kakav je lik? jel' laf u srcu? ja sam čuo da je ljuba laf, al' ozbiljno, ono fora uvijek za zajebanciju i da je galanten u kafani, za razliku od šabana... ili su to samo gluposti?

Ja bih rekao da sam iz Sapca ali bi me onda zitelji smarali na pvt ko sam i da li se znamo. Da je studentski centar i da mu je industrija malo jaca, bio bi mnogo zivlji, ovako je pomalo pust, pogotovo zimi. Ali nas je pa ga volimo.

Goblini su iz Sapca, picka mu materina :]

ne boj se mek, nema vas baš toliko ovdje... jedno 15 pvt-ova, ali to je ništa naspram toga da možeš s nekim otići ponekad na pivu... nego evo ljube upravo na TV-u

Lep je Šabac, naročito leti, kraj reke, kada i dovoljno zvezda ima... :) Prvi put sam bila prošlog leta, i svakako da je lepo svratiti, naročito kada su ti festivali u pitanju. Valjda će ih biti i ove godine.
Ali bila sam isuviše kratko da bih primetila i to groblje. :)))

Melkijades

Goblini su iz Sapca, picka mu materina :]

Stvarno picka mu materina, to niko da pomene. Cim neko cuje rec Sabac, poveze sa Ljuba, Saban i vasar.

@Buri
To je Dejan. Ja znam Igora. Inace ima tri sina. Rogi je car, pretpostavljam da mu je i cale takav.