Prijava

I Logopedi su iz Šapca.. :)

koji su ti sad pa ti?

nemoj da se previše pravite urbani, poznato ste po ljubi, šabanu i vašaru i to je to...

A po Ognjenu Amidžiću, a? A? :))

e da i njega sam zaboravio, a tu su i još neke pjevaljke, kao npr. slavica ćukteraš i još ona neka... pa vi čoeče pravo nadareni za muziku

Sa Slavkom sam pevala u horu, hahahaha!

Najozbiljnije. Ona je '85 godište.

taman...

e pa trebala si se i ti prijaviti za grand, nek te ona malo pogura...

EDIT: jbt, ja više postujem na ovoj temi nego na temi o banjaluci

još jedna znamenita ličnost je iz šapca - moja mama! :)))

Je li? :) Pozdrav za mamu Šapčanku!

Ako ikad dodješ do kasete Vaspostavljanje od Logopeda, naći ćeš i moje prezime na zahvalnici ;)

Sviđa mi se ona vaša glavna džada, pravo široka.;-) Jedino ima mnogo pasa lutalica. :-P

Hahaha Melkijades, nisam sigurna da muzejski eksponati smeju da se diraju. :)

Мелкијадес, јеботе, па ти нам комшија?

Aha. Marlena je bila simbol grada dok je nisu pogazila kola. I danas joj se sećam lika.

Не могу да верујем.
Ја је се и не сећам, само онако кроз маглу. Била сам мала у време њеног бивствовања. Мада и она је била висока до пода.
Које си годиште?

:) Da ti napišem odmah i horoskopski znak? 85.

Можеш ако хоћеш и на фејсу да ме додаш :Р Пошто си старији од мене контам да се и не знамо. Али, које је ово откровење за мене.
Едит: Кад нудиш већ, да ниси шкорпија?

Hahaha nisam škorpija, ne interesujem se baš za horoskop. Kakvo bre otkrovenje, ja sam sitan, smotan, ružnjikav i upadljivo glup. A i pišem plagijatorske definicije ;)

'Ајде, океј, пошто си нагласио већ, нећу те смарати од чијих си кућа. :)
Сад ми се тек слажу неке коцкице. Оно си ти беше хтео да идеш да гледаш Цајтгајст кад је био на Спенсу... Хаха, 'лааадно могли смо се чак и упознати!