Print Screen

  1. Dobro brate shvatili smo, oplodi nas

  2. Jebaču, može li link tog tvog posta ? Da vidim kako to izgleda

  3. Dolazi ljeto, pa tripujem da sam na moru (ustvari vazda mi je neko more ):

    http://oi44.tinypic.com/34hxo36.jpg

  4. Shortcut to Krajiske.

  5. Ma zbog matorog, ne može čovek da ih nadje u documents.. :)

  6. Pozdravi caleta, reci da je pravi gazda!

  7. Pozdravi caleta, reci da je pravi gazda!

    I od mene mu pošalji jedan pozdrav :)

  8. http://www.dodaj.rs/f/40/3j/1MC5wkyY/capture.jpg
    Вајду га јебачу. Гледај шта је десктоп :)

  9. Oces da kazes da su te stepenice bolje od Vojvode? E, moj Danilo...

  10. ОВО НИСУ БИЛО КОЈЕ СТЕПЕНИЦЕ. Е, МОЈ МАРКО

  11. Јебачу, твој десктоп је наменски направљен за ову тему, поготово Војвода за позадину и Јашарова песма. :)

  12. Tek sad vidim da ima nekih ciganskih kuraca. Svejedno, bolje drzati Vojvodu.

  13. Devetare nije ti ovo tema moram nekom da se pohvalim :)
    Pozdraviću matorog kad dodje kući :D

  14. Tek sad vidim da ima nekih ciganskih kuraca. Svejedno, bolje drzati Vojvodu.

    Opaaaaaaaa

  15. Јебачу, твој десктоп је наменски направљен за ову тему, поготово Војвода за позадину и Јашарова песма. :)

    Nije, leba mi. Stoji slika skoro mesec dana, a pesma i duze. Imam je na desktopu da mi bude na dohvat ruke. "Moj bagreme beli", e! Pa to mora svako da ima na desktopu!

  16. Retarde , sad si već počeo da transferišeš , dedžgo !!2

  17. боле ме јајо лоло

  18. Devetar dominira u poslednjih nekoliko strana, a vi kak'ocete.

  19. Najjači fazon mi je kad udariš printskrin pa ga staviš ko pozadinu na desktopu, a prave ikonice posakrivaš u rendom folder.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.