Prijava

Igrao sam frirol na pokerstarsu dva i po sata gde je nagrada jebenih 4 dolara i puko mnogo debilno i ugasim pokerstars i gledam u ovo govno od desktopa i pade mi na pamet "hej hej pa zasto ga ne slikas i okacis na sajt vukajlija.com u pola 4 ujutru jer si jebeni jadnik milose". I evo ucinih to.

http://i.imgur.com/1vgz2wS.jpg

Osvojices jednom tih 4 dolara milose, nemoj biti utucen i samokritican!

hej zivot 4 dolara nije

Šom, imaš devojku, bio si na moru, obrao si jagode kontam da imaš pare. Život je lep nemoj da se obesiš

шоми како да уплатим паре оћу ја то да играм

U kurčenje primili smo platu.
Izvini e

Brate frirol je, ne uplaćuje se ništa :D na svakih 4 sata je takav turnir, gde se prijavi 5, 6 soma ljudi i samo jedan uzme oko 4 dolara hahah a ovi ostali, do 100. mesta dele 6 dolara. Ako hoćeš da uplaćuješ otvori devizni račun u banci, prebaci pare na akaunt i rokaj. Ja više iz sprdnje igram.

gde se prijavi 5, 6 soma ljudi i samo jedan uzme oko 4 dolara hahah a ovi ostali, do 100. mesta dele 6 dolara.

L O L
O
L

loool koji sirotinjski poker

Haha jebite se, ne igram ozbiljno :d volim texas holdem, a bolje mi je ovde da igram nego protiv fejs daunovaca

oni to tako daju 10$ da navuku 3000 ljudi da daju posle kucu i imanje na sajtu. jel te nisu ucili da dileri daju besplatno drogu deci da ih navuku?

Jbt ne znam da li znam i pravila pokera.

Nekad je bila dobra zajebancija na tom holdemu dok je još bilo riba, umalo da se udam u engleskoj, mada nije se vishe javila posle prebachenih 10 mil čipova :-(

Poker je - opet sam sam :-(

Jednom sam upao u sobu igrao sa obiorom oditom, bilo i brdo splavarki, čašćenje, leteli bakardi i šampanjci bilo i flertova

jel ima programa koji konstantno racunaju maksimalnu verovatnocu za dobitak i rasturaju sveredom na netu jer nema vizuelnog kontakta gde bi kao mogo da provalis blefiranje?