Brđani vs. ravničari

  1. Ravnica može da nam se sagne.

    Mrmoone dabogda ti avion pao na kuću, onda ćeš doći na brdo lolololo

  2. NA VRH BRDA KITA MRDA
    GLEDA LALA PA SE SPRDA

  3. Mrmoone dabogda ti avion pao na kuću, onda ćeš doći na brdo lolololo

    Ahahahahham koji si ludak, bokte! Jezik pregriz'o. Al' pre će na brdu da me utrefi neg' u ravnici. Kad sam na brdu, bliži sam mu :)

  4. NEĆEŠ JEBATI, REci mu KAĆA da nije dovoljno ČIST za tako nešto!

    Pa naravno da neće. Dok mi ne donese iz katastra crno na belo da ima bar 200 jutara i dok ne vidim bar nekog belarusa 82 i neki salaš gde mangulice trčkaraju, nek mi se ne obraća :) Ovo su minimalni uslovi.

  5. Svaka Lala na planini nam se sagla. Ha!

    Ahaha sećate li se one epizode mućki kada drpe antenu za navođenje sa aerodroma misleći da je satelitska!

  6. : Pa naravno da neće. Dok mi ne donese iz katastra crno na belo da ima bar 200 jutara i dok ne vidim bar nekog belarusa 82 i neki salaš gde mangulice trčkaraju, nek mi se ne obraća :) Ovo su minimalni uslovi.

    posto sam iz Srema moze nesto manje zemlje,a da se dobije to sto drugi traze:)

  7. katija

    Pa naravno da neće.

    Edson Arantes do Nas - NEĆE NIKADA JEBATI NEKE FINE CURE A ŽELEO BI

    JA HOĆU JER JA SAM IZ RAVNICE KOJA JEBE

    KIKINDA JEBE

  8. Neka vas ravničara, samo vi obrađujte vašu zemlju. Onda preko zime siđu brđani i harače vam i zimnicu i žene hahaha.

  9. A, i ne znam šta ti je to jutro. Možda i imam, a ne znam.

    imam par jutara pod duvanom mogu da ti dam jedno da popusis...

  10. Ccc drkate se cele godine i onda vam država to otkupi upola cene.

  11. Moja omica kad napravi štrudlu sa makom, prste poližeš.

    http://islamhaqq.com/strudla.bmp-for-web.jpg

  12. @ pajko - ne znam što se ti javljaš? I, ne uklapaš se-bezobrazan si.

    mala sala iz ravnice nista zlonamerno.....nisam mogao da odolim...sorry

  13. Edson Arantes do Nas

    Ma Keti, neću dimam posla s prasadima. Što sam dvaes godina išo u školu? Da rintam?
    A, i ne znam šta ti je to jutro. Možda i imam, a ne znam.

    A u kakvu si to školu išao dva'es' godina, kad ne znaš šta je jutro?

  14. Pajko ne volim džondir. Samo claas. Ipak sam ja Švabica :)

  15. Ma Mrmoone možda je išao u crvenu smenu, posle podne. I da, tražićeš ti plac na Avali kad počnu da padaju avioni ko golubovi.

  16. A u kakvu si to školu išao dva'es' godina, kad ne znaš šta je jutro?

    U BRĐANSKU LO LO LO LO

  17. Caro, jel to onaj fazon, pešačio 100 kilometara po brdima prekrivenim snegom do škole lolololololo

  18. katija

    Caro, jel to onaj fazon, pešačio 100 kilometara po brdima prekrivenim snegom do škole lolololololo

    JEste, mora da je on onaj mali klinja iz emisije što sam cepa drva u svojoj dnevnoj sobi a kompjuter mu je poklonio UNICEF

    LO LO LO LO LO

    Za sada smo ustanovili da brđani nemaju pojma o:

    1.JEBANJU
    2.ŽENAMA
    3. ŠTA JE TO JUTRO A DA NIJE U ZORU

    A naučili su:

    1.RAVNICA JEBE
    2.U RAVNICI NEĆE JEBATI
    3.DA SLUŽE

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.