Brđani vs. ravničari

  1. xexexe kapija neide bogata devojka u siromaha kucu:)

  2. Pff bolje da me pojedu vukovi nego da orem čitavog života.

  3. Jes brate, sva sirotinja i potiče sa brda. ZATO SU I DOŠLI KOD NAS U RAVNICU DA SE KULTIVISHU

    Samo smo se sjebali, trebali smo im ubaciti VIZE, mada iovako, ko bi vozi traktor, utovarao ugalj i ostalo...

  4. Kod vas čovek može samo da se kultiviše na kultivatoru.

  5. Caro, kad siđu s brda, samo će im se kaz'ti :)

  6. У коју групу спадам овде... Ја сам неки котлинаш...

  7. Da nema nas brđana ne bi ni vas bilo. Od nas ste nastali.

  8. Ahahahahahahhaha, Caro, do jaja ti je avatar :))

  9. Jbt u ns se jedino čuju Bosanci i Crnogorci... Domaći narod fin, pitom a ovi kad se vide deru se jedan na drugog. Viču nešto 'đe si, ša ima jaro, bona...'

    Sve bi ja to u aftobus pa natrag odakle si došo...

  10. Mr. Moon

    Ahahahahahahhaha, Caro, do jaja ti je avatar :))

    Moram da bi bolje objasnijo ovim brđanima :)

  11. Edson Arantes do Nas

    @ TReBO SI DA UPALIŠ GPS MEĐEDE

    Nijesam imao šibice, međede, a ni upaljač. Jebo te džipies, to je bila 1993. Kad je Prozor pao. Bilo tek pejdžera.

    @ Katija, ipak ja tebe volem, pa jebiga. Makar se ti složila sa ovim karom ili kako li se ovo čita.

    Vidiš kako brđanu u stvari nije važno svoje brdo kada namireše pičotinu.

    NEĆEŠ JEBATI, REci mu KAĆA da nije dovoljno ČIST za tako nešto!

  12. Ma Semberija je najjača. Ravno pa se ne mučiš, a nije monotono jer čim pogledaš na tri strane, vidiš neku planinu u daljini (Cer, Majevica). Samo je prema Rvackoj ravno skroz.
    A otkako dođoh u ovaj Beograd, navik'o sam se da špartam po brdima, no me prvih mjesec- dva stalno boljela krsta. Čudna neka varoš...

  13. Brdo mož' da nas povuče!

  14. Brdo jebe ravnicu.

    Meće joj u PLODNU zemlju!

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.