JEBANJE. v2.0

  1. ТУЛУМБАЋ ПОДМЛАЂУЈЕ БАБУСКЕРЕ И ПОДГРЕВА ЛЕШЕВЕ!!

  2. РОЂЕН ДА ЈЕБЕМ, НАТЕРАН ДА НЕ ПРЕСТАЈЕМ!

  3. ЈА ПРАВИМ ЖЕНЕ ОД НЕВИНИХ МЛАДИЦА! ПРЦАМ ИХ СНАЖНО КРВ МИ ЊИХОВА КИПРИ ПО КАРИ ШТО МЕ САМО ДОДАТНО ПАЛИ! СРЧЕМ КРВ ДЈЕВИЧАНСКУ И РАЗАРАМ ПИЧЈЕ МЕМБРАНЕ!

  4. BURZUM REGENERIŠE UNUTRAŠNJE ORGANE SVOJOM SPERMOM DOK JEBE.

  5. БУРЗУМ ЦЕДИ ЛИМФУ!

  6. BURZUMOVA SPERMA JE JEBAČKI NEKTAR, KOJI PIJU MLADE DJEVE KAKO BI BILE PLODNIJE.

  7. ПОЗДРАВ ЖЕНЕ ЈЕБИТЕ ЗА МЕНЕ! ИДЕМ САД ДА ЈЕБЕМ ПРАВИМ КУРЦЕМ У ПРАВУ ПИЧКУ! СТВАРНО!

  8. JA EMITUJEM BIOENERGIJU SVOJIM KURCEM DOK JEBEM!

  9. JA ZABADAM KURAC U ZEMLJU I PROKOPAVAM DO KINE GDE PUMPAM KOSOOKE I PRAVIM KRATERE OD NJIHOVIH ŽUĆKASTIH PIČIĆA! NE TREBA MI VIZA!

  10. ЛЕСТАТ НЕ ЈЕБЕ ЖИВУ СИЛУ ЛОЛОЛО

  11. AJ LESATUTUJEM NJEGOVIM KURJAK KO EP

  12. ЦАРА ЗАБАГОВО!

  13. ТОЧИМ БЕТОН ИЗ ЧВАБАЛА У ТЕСНЕ ЕМО РЧЕВЕ!

  14. JEBEM NEPRIJAVLJEN!!!

  15. ЦАРА ТАЛОЖИ СМЕГМУ ЈЕР НЕ СТИГНЕ ПАНДАНА ДА ОПЕРЕ КОЛКО ЦАРОГАНГЛИШЕ УЖЕГЛО!

  16. АРЧИМ КИМБЕРЛИ ИЗ МОЋНИХ РЕНЏЕРА У РЕКТУМ!

  17. ŠOPINGUJEM SA JELENOM KARLEUŠOM I MI JEBEMO IVANA IVANOVIĆA!!!

  18. Балдур фон Јöгурт

    ТОЧИМ БЕТОН ИЗ ЧВАБАЛА У ТЕСНЕ ЕМО РЧЕВЕ!

    ŠTO DA NE OLLOLOOLLOLOOLOLOL

  19. KREM DE LA KREM, EKREM. JA EKREMIŠEM!!!

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.