JEBANJE. v2.0

  1. Dogovoreno burzume, preobiman je posao zato bi bilo kul, ako bi već hteli da se ovo odradi, da svaki JEBAČ priloži materijal pomoću print skrinova, recimo 10 svojih najboljih jebanja ikada, redom laki, kika, zmijuga, dankan, zazubica, vehbija, ma svi redom ko god oće i onda uklopimo video (to bi ja uradio), za savkog autora neka ,juza koju sam izabere i svako ima recimo po 20-30 sekundi da se POAKAŽE

    JA STONOŽIM

  2. Јебига , много сам обиман , не могу да се одлучим ......тако да ... нека моја слава +иви у оквирима вукајлије....

    Види се из подморнице да јебем!

  3. МА ЈЕБЕМО СВУДА! ЛАКИ АКО ТИ ЈЕ ЦИМ ИЗАБРАЋЕМО МИ! ИПАК СИ ТИ ПРАОТАЦ ЈЕБАЊА! АДВЕРТАЈЗИНГ ЈЕБЕМО!

  4. ТО ЦАРО! НИКО НЕ ЈЕБЕ КАО ЈА ! МНОГО ДОБР О ЈЕБЕМ!

  5. ЦАРА АПЛОУДУЈЕ11!!1
    ЈА ШТЕМАМ ТОЛИКО ЈАКО ДА БИЧАРКЕ СЛЕДЕЋИХ НЕДЕЉУ ДАНА ХОДАЈУ КО БАМБИ!1!

  6. MA JEBEM I JA, PA NEK IDE ŽIVOT!

  7. ХАХХАХА ЦАРО КРЕАТОРЕ ГОВНОЦАРСКИ!! ЦАРА ОПЛОЂАВА ЈУТЈУБ!

  8. ПРАВИМ БРАЗДУ ОД ПИЗДУРИНА!

  9. lolololo MI KLIPUJEMO

    e isti takav jedan al jebački, ovo je kurac

    JA ZMIJOGOVNUJEM

  10. ЈА КАД ЈЕБЕМ ТОЛИКО МИ НАРАСТУ МУДА ДА ПРЕ СВРША ОДЕМ И ПОПНЕМ СЕ НА АВАЛСКИ ТОРАЊ И ОНДА СВРШИМ ПО ЦЕЛОМ БЕОГРАДУ! МАСА РИБА ИЗАЂЕ ИЗ СВОЈИХ ГАЈБИ ДА УТРЉА ЛЕКОВИТО СЕМЕ У СВОЈУ КОЖУ А ДЕБЕЛА БОЖЕНЕ ВЕЋ КРИШОМ СКУПЉА У ЕПРУВЕТУ МОЈ СВРШ И РАЗВИЈА У ПОДЗЕМНИМ ЛАБОРАТОРИЈАМА СВОЈ НАЈНОВИЈИ ХИДРАТАНТИНИ БАРШУНАСТИ КУ15 ПИЛИНГ!!!

  11. JA DOK JEBEEM MENI RIBE STALNO GOVAOR: JAO KAKAV TI JE KURAC, KAKO IMAŠ DOBAR KURAC, STRAVA TI JE KURAC

  12. ЦАРИН КУРАЦ КУПИЈО ЛУВР!

  13. КО ТО КАЖЕ КО ТО ЛАЖЕ ДА БУРЗА НЕ ЈЕБЕ БУРЗА ЈЕБЕ БУРЗА ЈЕБЕ ЈЕБАЋЕ И ТЕБЕ!

  14. ЈА ЈЕБЕМ БУРЗУМИЋА :)
    А СВИ ВИ ОСТАЛИ МУМИФИЦИРАТЕ СВОЈУ ЈЕБАЧИНУ И ЈЕБЕТЕ ВЕЧНО!

  15. ЈА ЧВАРЧИМ ЋИЛИЦУ!

  16. ЈА СРЧЕМ ЗМИИ ПИЦИНО ОКО!

  17. ЈА СЕ ПЕЊЕМ НА КОСМАЈ ПА ОДАТЛЕ ЈЕБЕМ!

  18. ЈЕБО САМ КАД НИКО НИЈЕ!!!

  19. JA JEBEM NA TEMI!

    Eto, može sad eliksir mladosti? olololo

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.