JEBANJE. v2.0

  1. lololo!
    BALDUR OBJAŠNJAVA JEBANJE CARI!
    JA TESLAČIM ŠAMPIONSKI!

  2. не буде овако искрзано кад се сабије по ширини да стане у пост, а може исто да буде провидно

    Loloolollololololololo, ja JEBEM SIROVO I POVRŠNO TJ EPIDERMALNO PA ZATO VAKO ISPADA

    Saću da porbam estetski lololo

  3. Овај рад:
    http://img15.imageshack.us/img15/4041/jebem.png

    ГЛАТКО КО СВЕЖЕ ОБРИЈАНА ЕМО ЦАВА!

  4. Svira kurcu ovaj korel, neće da raširi max ovo mu je najveća dužina vs širina koju može da postigne jebo ga ja

  5. МА БИТНО САМО ДА СЕ ЈЕБЕ, НИЈЕ БИТНО КАКО!

    Поздрав другари! МВВА!

  6. JA ODOH DA JEBEM STVARNO, A VI KAKO TE?
    POZDRAV JEBAČI! SUTRA U NOVE JEBAČINE BOJ DA BIJEMO! KISIĆ!
    JA KISUJEM GLAVIĆEM KLIĆU!

  7. JA SE ODJAVLJUJEM KECANJEM!
    JA KECAM!

  8. DA SE ZNA DA SAM JEBAO OVDE DO 3:05h!

  9. ЈА ЈЕБЕМ ВАРВАРСКИ

  10. ŠTO SAM JEBO - JEBO SAM

    KRAJ

  11. JA JEBEM U TREĆOJ SMENI
    TREĆARIM

    GDE JE STANA IZ KOVILJA KAD TI TREBA

  12. JEBEM KAO PITER NORT I TRUDIM SE DA SVRSIM KAO ON,DAKLE KAMSOTUJEM PO UZORU NA NJEGA A'L OPET NEKAKO UNIKATNO U PICKU MATERINU.JA KARAM UNIKATNO

  13. ЈА ТРСИМ ПРОФЕСИОНАЛСКИ

  14. MILICA FENOMEN

    JA JEBEM U LOBANJU-LOBINJAM

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.