Prijava

Šta mislite, da li je mučenje sitnih životinja (insekti, gliste i sl.)faza kroz koju svi prolazimo kao deca?
Da li se razlikuju osobe koje ubiju zeca ili muče psa do smrti od onih koji kidaju krilca muvama?
Da li mučitelji krupnih životinja imaju veće šanse da postanu masovne ubice?
Koje životinje ste mučili i da li znate zašto ste to radili, da li vam je sada žao?

Ja nikad nisam mucio zivotinje, dok je moj ortak sa 14 naostrio grlic flase, naslonio macetu na stomak i vrteo dok creva ne udju u flasu.

Sa 14? Pa baš i nije bio dete. Šta je sa njim danas?

Ja bih s tim ortakom pio samo iz dvolitre.

Ja ga nisam ni poznavao tad, iz srednje je.
ok je sad.

То са фазом кроз коју пролазе деца је нонсенс. Ја никада нисам мучио животиње (не рачунам убијање инсеката који су ме први напали или ми непозвани упадали у собу).

Мислим да су искључиво умоболна деца склона мучењу животиња.

Мој брат од тетке је убијао голубове ваздушном пушком и правио им гробове с крстовима, а заједно са комшијом је ставио живу мачку у кутију, полио бензином и запалио. Човек данас има 37 година, не могу баш да му доделим епитет ''нормалан'', али је ипак претеривање називати такве људе потенцијалним масовним убицама. Једноставно, нису баш под либелом, да се тако једноставно изразим.

Ne masovne, već serijske ubice! MRZIM kad ljudi mešaju ta dva pojma.

Ih, Džimi, nikada nisi muvi iščupao krilce?

Novotvorene teme večers variraju od odličnih do besmislenih i bolesnih...

Ova nije besmislena, to je masovna pojava.

http://vukajlija.com/forum/teme/20652
ova je odlicna, slobodno doprinesite temi.

Za mene su to kreteni najveci .
Dobro cupao sam vatrenim stenicama (tako se bese zovu?) glave kao mali i pravio im groblje . 3:)

Mene zaboli stomak pri samoj pomisli na to, ne mogu uopšte da shvatim takve ljude. Kad sam bio peti razred, pojavilo se neko malo kučence u školskom dvorištu i svi su ga mazili i hranili i ono je htelo sa svakim da se igra da bi se odjednom pojavio neki mali trećak koji je to kučence džoknuo da je letelo 5-6 metara. Kučence je krvarilo i cvilelo, a ja sam ubio boga u tom malom. Jedan jedini put u životu da sam nekog namerno istukao.
Inače, pas je krvario, zubari su ga previli, a sutradan sam ga našao mrtvog. :(

Ih, Džimi, nikada nisi muvi iščupao krilce?

Јесам, али, као што рекох, то су и инсекти који су му непозвани упадали у просторију и иритирали ме. Штавише, правили смо колекције мртвих мува у средњој, али муве су гамад, човек чини само добро убијајући их, тако да ми није жао. Свесно сам их убијао, али ко их јебе, нисам их ја терао да нам улазе у учионицу и преносе болест с депоније.

Kad sam bio peti razred, pojavilo se neko malo kučence u školskom dvorištu i svi su ga mazili i hranili i ono je htelo sa svakim da se igra da bi se odjednom pojavio neki mali trećak koji je to kučence džoknuo da je letelo 5-6 metara. Kučence je krvarilo i cvilelo, a ja sam ubio boga u tom malom. Jedan jedini put u životu da sam nekog namerno istukao.

Respect Peki , nadam se da si mu servirao obimnu porciju .

Evo ispravila sam i dodala

(insekti, gliste i sl.)

, nisam ni mislila da smo svi ubijali mace i kuce kao klinci!

Dizvinete a što se ova tema nalazi u informacijama?

Хум...затварао муве под чашом данима, кидао им крила и бацао их на ринглу. Једном сам мачору ошишао бркове. Убијао голубове ваздушном. Мачку сам бацао са терасе. Једно сам куче пребио био летвом, па сам плакао ко пичкица јер ми било жао. Једном сам псу био мало посекао реп секиром(нисам га пресекао). Сад ми жао кад се сетим тога, и толико ми је жао животиња, чак више него неких људи. Јебига био сам дете од пет-шес' година. А, то је на селу свој деци омиљена забава. Сећам се да ме је кева одрала од батина због тог пса.

Знам и екстремније случајеве. Један друг је био Садам Хусеин за домаће и стране животиње. Био отворио кера са његовим другарима да извади патку коју му појео овај појео. Голубове је хватао и кидао им вратове голим рукама. Не сећам се свега сад, било је још злочина.

Ups, Ming je primetio..šta sad, slučajno, svejedno neće dugo :))

не рачунам убијање инсеката који су ме први напали

hahahahaha joj izvini ali ovo mi baš smešno :P

elem, ljudi koji muče životinje su govna i ne zaslužuju da žive... a ljudi koji muče decu, i one koji su slabiji od njih, su govna i zaslužuju da malo požive kako bi na njima sproveli neku torturu, a tek onda da budu ubiveni...