Prijava

Nikad nisam mučio. Drugari iz kvarta su me prozivali pičkicom što nisam htio guštere da vatam s njima i radim obdukciju. Preosjetljiv sam ja za te stvari.
Ali imam druga, ne tako bliskog, koji je sadista do srži. Ako vidi psa ili mačku kako idu preko ulice, vazda nagari da ih zgazi. Jednom je zgazio mače pa se vratio da šlajfuje po glavi. Jednom je vidio lešinu psa, nabio nogu na otvor u stomaku i mene gađao čitavom lešinom. Kačio je snimak na kojem se vidi kako uhvaćenu žabu pali sprejem i upaljačem. Boli ga kurac. I sam kaže da uživa u iskazivanju moći. Milije mu je da padnu svi drugovi ispit, pa i on, no da svi prođu. Skroz je sadista. Ali skroz.

Deca to rade u trenucima kad su nesigurna,uplašena ili besna.Neka ne umeju da izraze svoja osećanja,pa se na taj način "svete" svom strahu ili osećanju koje ih muči.

Kažem,ako to potraje,ako se "unapređuje" (sa muva pređe na mačke ili kučiće,zečeve ili neka toplokrvna stvorenja),onda se treba zabrinuti.

Mislim da to proističe iz osećaja bespomoćnosti koje deca osete,ali to pretoče u bes i agresiju prema drugim stvorenjima od kojih su jača.

Isto tako bih rekla da nema neke veće razlike između takve dece i one koja se non stop tuku sa vršnjacima,ili ih zlostavljaju na neki drugi način.

Pa, ja sam kao klinac cepao golubove na selu vazdušnjakom ne iz zadovoljstva, već iz potrebe. Seru i guču ko nezdravi. A i mrzim golubove. Ne znam zašto. Nikada nisam kapirao one golubare...
Lovac sam već 6 godina, odstrelio sam valjda 10-ak fazana i nekoliko jarebica. I sve smo ih pojeli. A zeca sam udario kolima slučajno, keve mi. I njega smo pojeli...odličan je bio.

EDIT- Nikad nisam mučio životinje.

Mislim da sam imao nekih 7 godina, možda i manje, ne sjećam se. Uglavnom, na selu u štali našao sam gnijezdo s dve, tri male laste. Pozvao sam rođaka (isto mojih godina) da ih ko fol učimo da lete. Bacali smo ih tako po desetak puta u vazduh i vidjevši da i dalje neće da lete, zaključili smo da je potrebna operacija. S nekim staklom smo napravili rezove, nešto kao stručno posmatrali, u međuvremenu su naravno uginule, blabla i na kraju ih zakopašmo. Nisam imao loše namjere, samo sam bio idiot :)
I naravno da mi je danas žao za učinjeno...

Једном сам псу био мало посекао реп секиром(нисам га пресекао). Сад ми жао кад се сетим тога, и толико ми је жао животиња, чак више него неких људи. Јебига био сам дете од пет-шес' година.

Шта ће детету од 5 година СЕКИРА?

За многе од ових ''злочина'' су искључиви кривци родитељи. Јебеш ти убијање детета од батина након што дете одсече реп псу. Треба детету објаснити због чега то не би требало да се ради.

Lovci su iz nekog drugog filma, ali ovaj poznanik Šta_htjedoh_reći, je ipak psihijatrijski slučaj!

A i mrzim golubove. Ne znam zašto. Nikada nisam kapirao one golubare...

Ворд. И ја мрзим голубове. Летећи пацови. 100 пута ефикаснији разносачи клица од пацова. Згади ми се живот кад видим оног лика у кнезу како храни голубове и пушта их да стану на њега и да серу по њему.

За многе од ових ''злочина'' су искључиви кривци родитељи.

Rečeno.Roditeljstvo je opaka rabota.

Nikad nisam mučio. Drugari iz kvarta su me prozivali pičkicom što nisam htio guštere da vatam s njima i radim obdukciju. Preosjetljiv sam ja za te stvari.
Ali imam druga, ne tako bliskog, koji je sadista do srži. Ako vidi psa ili mačku kako idu preko ulice, vazda nagari da ih zgazi. Jednom je zgazio mače pa se vratio da šlajfuje po glavi. Jednom je vidio lešinu psa, nabio nogu na otvor u stomaku i mene gađao čitavom lešinom. Kačio je snimak na kojem se vidi kako uhvaćenu žabu pali sprejem i upaljačem. Boli ga kurac. I sam kaže da uživa u iskazivanju moći. Milije mu je da padnu svi drugovi ispit, pa i on, no da svi prođu. Skroz je sadista. Ali skroz.

To je picka .

A zeca sam udario kolima slučajno, keve mi. I njega smo pojeli...odličan je bio.

Ahahahahaahahahaha

Ajde Faco trkni da arhiviras buxnin post u temu "omiljeni komentari i postovi" mene mrzi :D

Nisam imao loše namjere, samo sam bio idiot :)

A to je znači?

Ja bih te sadiste krvave gurnuo u kavez pun besnih pasa.Onda bih uzeo kokice i gledao..

Шта ће детету од 5 година СЕКИРА?

Одакле знам. Био је мазнуо друг из комшилука од његових.

За многе од ових ''злочина'' су искључиви кривци родитељи. Јебеш ти убијање детета од батина након што дете одсече реп псу. Треба детету објаснити због чега то не би требало да се ради.

Сереш. Вероватно јер си раст'о у ''здравој градској средини''.
Не кашираш да је ствар мало другачија на селу, пре свега јер као дете од 6 година ти већ познајеш цело село, и сваку његову уличицу.
Да, требали су да иду за мном или да ме не пустају из куће. Откуд су знали шта ја радим кад одем код друга из комшилука...

Organizovao turnire u disciplini trka puževa. Pobjednici bi prošli dalje, a gubitnici bi ponekada postali beskućnici ukoliko bi ulog u trci bila čvrga, i moj puž izgubio...

Nikad nebi mucio zivotinje al bi ih zato lovio kad se budem posvetio seoskom zivotu bicu lovac sigurno

Узгред, једном ми упао голуб у стан, ушао кроз прозор (наравно непозван). Искрено, дошло ми је да узмем сатару и да му отфикарим. Али сам се суздржао, наравно. Једва сам га истерао напоље. После сам морао да вршим дезинфекцију, дезинсекцију и сл.

Doslo do nesporazuma , ti ga zvao na kafu , a on popio kafu i otiso .

Cenotaph
Ja bih te sadiste krvave gurnuo u kavez pun besnih pasa.Onda bih uzeo kokice i gledao..

ironije li.....

DZimi
Једва сам га истерао напоље. После сам морао да вршим дезинфекцију, дезинсекцију и сл.

jebo te, ti si bolestan.... kako te ne mrzi?

Muve, gliste, crve, skakavce, mrmke i paukove, koristim kao mamce kad idem da pecam.