Prijava

Комплимент дао јебига.

Ма знам увијек си био учтив, од кад сам се регистровао. :)

Рајдеру, јел ти то не носиш гаће?

Исти Ван Перси , бог те мазо.

И да, добра ти кева.

ja sam bio ubeđen da će ovo biti prvi sledeći post.

Sjebao sam se, bio je drugi.

Ono, bilo bi lepo da se uzdržite takvih komentara, jer ja bih za ovu ženu dao sve... kontam da većina zna o čemu pričam...

Ono, bilo bi lepo da se uzdržite takvih komentara, jer ja bih za ovu ženu dao sve... kontam da većina zna o čemu pričam...

Vejv..
Ovo ne bi bila vukajlija da nisu komentariasli tako nesto..
bolje da si je zamaglio ili sta vec...

Ono, bilo bi lepo da se uzdržite takvih komentara, jer ja bih za ovu ženu dao sve... kontam da većina zna o čemu pričam...

Na internet među nolajfere si okačio sliku 30ogodišnje mame i mislio da niko neće da je komentariše jer je to tvoja mama? Jel možeš da kucneš cipelicama i vratiš se kući? Ako ne možeš prati put od žute cigle.

Gde je tema fotke kad su veliki?

Тако се Кузман зајебо и окачио сестре, па ти види сад шта му раде.

Црна сријело, закључано је то мешчини.

Тако се Кузман зајебо и окачио сестре, па ти види сад шта му раде.

Razmišljao sam da pomenem ali sam odustao, em svi znaju em da ne pokrećem lavinu.

jer ja bih za ovu ženu dao sve... kontam da većina zna o čemu pričam...

Kaže mama sinu: idi sine donesi dve tegle pekmeza iz ostave. Ovaj ode, ali nema dve, samo jedna stoji na polici. I onda sin poviče: Samo jedna je mama!
Naravoučenije priče: Samo jedna je mama!
A ima i ona: nema ruku, nema džema :)

Vejvara jesi se ovo slikao sad ili prošle godine?

ljudi koji se ne mogu suzdrzati da ne komentarisu svaku zensku osobu bez obzira da li je to necija keva ili sestra su jebeni retardi i tu nema prica...jbt ne mozes nekome tek tako reci ,,e dobra ti sestra,e,, STA JE S MOZGOM

Samo jedna je mama!

Pravopisne greške i dobiješ totalno drugačiji smisao... zar ne?

Vejvara jesi se ovo slikao sad ili prošle godine?

Sutra... :)