Prijava

@Church pub:
Jel to onoo kod sportskog centra? :D

Неки људи избацују црну док неко не убаци све своје кугле. После је залепе уз мартинелу која је супротна од рупе у коју је убачена последња кугла.

Неки људи избацују црну док неко не убаци све своје кугле. После је залепе уз мартинелу која је супротна од рупе у коју је убачена последња кугла.

Ми смо као клинци тако играли, криза, јебига. :)

Pa to mi baš klinački. :)

Па, што рече Пеки - криза. :))

Па шта, кад ми дају 100 кинти за излазак у то време да једем и да играм билијар. 50 кинти за пљеску и 50 кинти за два жетона. :)

to sam i ja mislio reći džimi...

jebi ga rupo, ako ne možete kontrolisati crnu kuglu, onda ga jebite... bolje onda samo pivu ruknite...

Upravo gledam meč Higinsa i Megvajera. Razbiće ga Megvajer.

@Church pub:
Jel to onoo kod sportskog centra? :D

Koje, imaš tamo više od jednog mesta? :)

Мени су најјаче њушке ликови који гледају на тевеу оне пајване како играју билијар. Још јаче њушке су ми ови што коментаришу. Као шатро тишина, тензија, концентрација, а баје ударају штапом шарене кугле не би ли их убацили у рупе на крају стола. На том срању не мож поштено ни супу гостима да поставиш.

Тотални шампиони су ликови који се трипују да су шмекери док то играју, па као бацају неке потезе, штап иза леђа ово оно, а степен изнад њих је маса која их бодри аплаузима. Шта ја знам, вероватно је добра пара да се два сата ту клапће по студију.

Pa nije mi fora da je kontrolišem. Ako je neko slučajno ubaci, kraj, škk, sad da jurim da ne upadne. :)

Pa nije mi fora da je kontrolišem. Ako je neko slučajno ubaci, kraj, škk, sad da jurim da ne upadne. :)

Шта убаци? Директан погодак у црну и ћао здраво. :)

@Curc
Imas onaj lokal za kuglanje...Tamo mi lici ta atmosfera koju si opisao :D

pa brate, nemoj divljati po stolu, a ako slučajno upadne uzmi novi, sveedno je jeftinije...

па као бацају неке потезе, штап иза леђа ово оно

Тај потез мора да употребиш у неким случајевима, јер не можеш да дохватиш нормално. Нпр. ако си дешњак и и бела кугла и кугла коју гађаш су ти уз даљу десну мартинелу паралелно некако, јебемлига. Незгодно ти да се протежеш преко целог стола, лакше ти да седнеш на ивицу, па иза леђа. :)

Džimi objašnjava. Inače, bilijar je totalno napaljujući. Riba koja dobro barata štapom, garan dobro barata i močugom. :)

Prvo nisam opisao, nego opisala :)
A drugo ne, ovo je rupčaga najgora u nekoj uličici u mraku, na Carini :)

Inače, bilijar je totalno napaljujući.

Totaaalno!

Једина женска особа са којом сам икад играо билијар (притом не мислим на зајебанцију кад доведеш неке девојке, па их учиш како се игра, већ да ЗНА да игра) је једна Марија из мог одељења из средње. Она је разбијала билијар.

Али је уједно и најмушкобањастија девојка коју сам икад упознао. Сматрао сам је за ортака. :) Не знам колико та баш добро барата мочугом.

Билијар је мушки спорт. Али опет, можда неко зна изузетке.

Ima nešto u tome kad sa mnogosamzajeban facom ubaciš kuglu...